Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Láz, hidegrázás, orrdugulás,...

Láz, hidegrázás, orrdugulás, gyengeség, hatalmas rosszullét, mitől lehet? Szeptember óta beteg vagyok.

Figyelt kérdés

Na nem folyamatosan, hanem pár napot nem, mert mimdig elkapok valami új betegséget, voltam influenzáw is...


Anyám kisgyerekek között dolgozik, állandóan beteg... De persze ennek semmi köze hozzá, "megfáztál"...


El fogok költözni, mert ez nem élet.


2019. jan. 10. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elég gyenge az immunrendszered + anyukád is hozza haza a különböző vírusokat.
2019. jan. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az előbb félóráig hánytam....


De oké egyszer, de minden évben ez van, VÉGIG.

2019. jan. 10. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű az immunrendszered a ludas. Az enyém is szar. Tavaly 5x voltam megfàzva, ilyenkor 2 hetet szenvedek àltalàban. Most màr 3 hete itthon dekkolok megint- egy decemberi megfàzàsnak indult,még ünnepek előtt kezdődött, majd szilveszter utàn még meg se gyógyultam teljesen, visszaestem , kezdődött előröl az egész torok- fejfàjàs, takony, köhögés ...és vírusos tüdőhörgő gyulladàs lett belőle. Beszélni 4 napja nem tudok, semmi hangom nincs:p Még nem làtom a végét igazàn, talàn annyi vàltozott hogy most màr nem 1-5 percenként köhögök, hanem picit ritkàbb, 5-15 percenként, de nagyobb köhögőrohamaim még mindig vannak, ülve tudok csak 2 köhögés közt aludni mert fekve jobban fulladok. Ja igen, ez így nem túl pihentető, rohadt fàradt vagyok. Technikailag 3 hete köhögög,7 napja szúr mindkét oldalam az izomigénybevételtől...màr arra se emlékszem milyen nem szarul lenni..Nem is értem, a melóban eddig nem kaptam el semmi extrémet, influenzàt 4 éve meg max megfàzàst, /, a férjem kint dolgozik, sok emberrel kerül kapcsolatba, neki csak megfàzàsai vannak néha de 3 nap alatt kész. Fogalmam sincs én hogy szedtem össze ezt a mostanit pl. Azt hiszem vitaminpótlàs kell majd.
2019. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!