Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik szervem okozhatja a...

Melyik szervem okozhatja a hirtelen lázat?

Figyelt kérdés
kb. másfél hete voltam hasi ultrahangon ahol egy marék kis követ találtak az epémben, gyulladást nem találtak (műteni február végén fogják). Pár napja voltam gyomortükrözésen, ami szintén negatív lett. Jövőhéten megyek nagylaborba, illetve leadok székletmintát. 4 hétig szedtem antidepresszánst, leálltam vele, azóta émelygés, hasmenés, hányás, étvágytalanság, erős alhasi fájdalom napról napra egyre jobban megszűnt. (pszichiáter szerint az okozta). Ma éjjel viszont erős reszketésre ébredtem 38 fokos volt a lázam, algopyrin másfél óra alatt levitte. Nem hiszem, hogy a másfél hét alatt a hasi uh óta kialakulhatott gyulladás ilyen gyorsan. Éjjel megnyomkodtam végig a hasam, a gyomrom nem fájt egyáltalán, az epém se, a köldököm alatt végig nagyon enyhe alig érezhető tompa fájdalmat éreztem illetve a hátam középen nagyon fájt. (hasnyálmirigyet néztek ultrahangon)

2019. jan. 11. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak valami vírus.
2019. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Influenza kezdődik hirtelen lázzal.
2019. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!