Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A házidokim azt mondja, lehet...

A házidokim azt mondja, lehet rákos vagyok?

Figyelt kérdés

A császármetszésem alatt érzek egy egyre nagyobb csomót. Egyre többet fáj. Szabályos a ciklusom, jóformán teljesen átlagos. 28-31 nap. Nincs köztes vérzés.

Angliában élek. Itt megvizsgálhat a házidoki alulról is. Nem profi...vettem észre, az első nő, aki megvizsgált és jobban fájt, mint bármelyik másik pasi. Na persze biztos nemtúl sűrűn vizsgál így. Alig találta meg a méhszájat, elképzelhető, hogy olyan a méhem, mint a nővéremé, hátrahajló. Nem látta, hogy a méhszájamon lenne a baj.

De ahogy beszélt és rámnézett, tudtam, hogy ő nagyon gyanakszik, hogy rákos vagyok. Én a tüneteim alapján sérvre gondoltam. Eszembe nem jutott volna a rák.

21.-én kell mennem kórházi vizsgálatokra.

9.-én voltam a dokinál, hát azóta rendesen kibuktam. Tudom, hogy nem tudhatja, de mégis a tény, hogy látszott az arcán, meg azzal engedett el, hogy kiír, ha akarom, meg hogy sajnálja, hogy ilyen hírt kellett közölnie....mintha már leírt volna.

Volt valaki hasonló cipőben? Ti hogyan élnétek meg egy ilyen helyzetet? Én még életemben nem féltem így.


2019. jan. 11. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Felvallrol vennem. Majd a CT megmutatja es pontosabbat tudni. Addig felesleges elmeleteket gyartani.
2019. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
sok sz*rt hallottam már angol háziorvosokról, én az ő szavára nem adnék sokat, majd a kórházban megmondják, mi van
2019. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodj meg. Tapintással nem lehet rákot diagnosztizálni és ultrahanggal sem. Mindenesetre kretén volt az orvosod, hogy rád hozta a frászt.

Lehet, hogy a császár miatt lett némi összenövésed, azt érzed, vagy nem lett szépen elvarrva, amiatt huplis. De lehet sérv is.

Szerintem nincs miért aggódni. A vizsgálatot vegeztesd el, amit ajánlott.


Amúgy mikor szültél?

2019. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
En is angliaban elek, az angol haziorvosok nullak,de meg az NHS szakrendelesekben sem lehet megbizni. Egy epekovet nem kepesek diagnosztizalni! Szerintem jelentkezz be kivizsgalasra egy magyarorszagi privatorvoshoz, kerul amibe kerul, az egeszseg az elso. Parazni meg felesleges.
2019. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Mármint konkrétan milyen hírt közölt? Mert az, hogy menj el szakemberhez, nem hír. Nem nőgyógyász végzettségű orvossal nem is engedném magam megvizsgáltatni akkor sem, ha amúgy megteheti. Minek, ha úgysem ért hozzá?
2019. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ott hogy van a szabályozás, de itthon ilyet háziorvos nem mondhat ki megfelelő vizsgálatok nélkül!
2019. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4 éve szültem, és én is sérvre gyanakszom.

Azt gondolom viszont, hogy műtétre mindenképp szükség lesz.

Az a csomó hónapok óta ott van, egyre nő, egyre sűrűbben fáj.

Azt mondta, legrosszabb esetben kipakolnak és nagyon ritkán tovább terjedhet.

A férjem is azt mondja, hogy szerinte hülyeségeket beszél az orvos. Na persze, ezt kívülállóként én is mondanám, de hogy nekem mondta, az már egész más. Én is azt gondolom, hogy nagy szemétség így rémisztgetnie, de vannak pillanatok, mikor belegondolok, hogy mivan, ha igaza van...

Megpróbálok lenyugodni.

2019. jan. 11. 14:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre lehet rák, de lehet minden más. Szerintem a háziorvosod egy kuruzsló. Hogy lehet rámondani ilyen szörnyen komoly dolgot a bizonytalanra, és beszratni egy beteget? Járj el megfelelő vizsgálatokra kérdező, és majd a szövettan meg egyebek megmutatják mi is az.
2019. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, ma kicsit sikerült megértetnem magammal, hogy nem lehet rákos valaki ránézésre. De azért 2 napig beszippantott a hatás, már remegtem egész testemben a félelemtől. Mondta is férjem, hogy bemegy és leüti azt a nőt, ha akarom. El is gondolkodtam rajta egy pillanatra, hogy lehet be kéne nyújtani egy panaszt ellene.
2019. jan. 11. 19:23
 10/12 anonim ***** válasza:
kitartást kérdező!
2019. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!