Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Diabeteses, cukorbeteg vagyok....

Notepad kérdése:

Diabeteses, cukorbeteg vagyok. Nagyon szeretem a tejfeles krumpli levest. Mennyi széthidrát jut a szervezetembe, ha 20 g szénhidrátot tartalmaz 10 dkg krumpli, és a 2 dcl levét megiszom, de a krumplit a kutyáknak dobom?

Figyelt kérdés

2019. jan. 13. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan számolva, hitelesen mérve 3,75 gramm.
2019. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elöször is ha nem eszed meg a krumplit, akkor nem eszel szénhidrátot. Vagyis 0.

Másodszor, attól hogy cukorbeteg vagy, mèg ehetsz szénhidrátot, sőt kell is enni minimális mennyiséget.

Harmadszor, a kutyádat normálisan etesd, ne emberi fött, sült kajàval, mert az àrt neki! Egy kutyának màs a gyomra, az emésztése mint az embereknek.

Negyedszer, nem tudom hàny éves vagy, ki vagy, hol laksz, de stìlusod alapján egy igazi sutyerák paraszt lehetsz, aki megmaradt nyolcosztàlyos szinten és kb semmit nem tud semmiről.

2019. jan. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem 8 isit jártam, érettségim van és linux hálózatépítő vok..


egyúttal elnézést kérek, amiért kifelejtettem a zeller zöldjét a hozzávalókból..


az első válaszadó járhat közel az igazsághoz, de ez csak sejtés, sztem nem igazán kaptam választ..


(tudom, h kell ennem szénhidrátot, kb. 80 grammot veszek magamhoz nap 6-8 alkalommal..)

2019. jan. 19. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!