Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon beteg vagyok. Az...

Nagyon beteg vagyok. Az orvosok nem tudjak megallapitani mi bajom van. Kihez forduljak, milyen orvoshoz?

Figyelt kérdés
Sulyos autoimmun betegsere gyanakodtak,ami elsosorban az ereimet tamadta meg,a tunetek mind erre utaltak..Rettentoen fajnak az ereim,nincs etvagyam.Ennek ellenere minden eredmenyem negativ.Szteroidot irtak fel,am ez csak rontott a helyzeten,most mar psziches gondjaim is vannak es teljesen tanacstalan vagyok,nagyon felek.

2019. jan. 14. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez miből, hogyan vált nyilvánvalóvá, hogy az ereidet támadta meg, milyen vizsgálat mutatta ki?
2019. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erzem.Egyre tobb helyen pattognak el az ereim es egeto fajdalmat erzek szerte az egesz testemben.Arrol nem is beszelve,hogy vannak napok amikor a vernyomasom gondol egyet es felugrik 210-220ra ,mig a pulzusom egesz nap 150korul mozog.
2019. jan. 15. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem psziches eredetu problema ez inkabb? Nem bantasbol!
2019. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Van ilyen érbetegség, de hogy gyógyítani lehet-e azt nem tudom. Vékonyak a vénák falai, visszerek alakulnak ki és az be tud gyulladni.

Nem tudom ez van-e neked, de egy érsebészt kellene felkeresni.

2019. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És kizárták a phaeochromocitómát?
2019. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az mióta okoz ilyen érproblémát? Labor sem lenne negatív.
2019. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!