Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ordugulás és garat váladék...

Ordugulás és garat váladék csorgás mér nem múlikel?

Figyelt kérdés
Voltamár gerinc rögenen, gyomor tükrözésen, orrüreg röngenen de nem találtak semmit.orrsövény ferdülésem sincs. Már 2 hónapja ha nem több hogy állandóan megàlás nélkül csorog felűlröl le a váladék a torkomra. A beszédemet is meg nehezíti, és az orrom is gyakran bedugúl, fejem meg gyakran megfájdúl. Fül orr gégész nem lát se a röngenen se a vérben semmit. De a váladék folyton csorog le, ami nyúlós és ragad. Már a torok mandulát is kizárta, orrmandulám meg nincs. Egy kissebb gyulladást látott a röntgenen a orrmandula felöl de nem gyanitsa hogy amiatt lenne ez a váladékozás. Ezt az egy dolgot látta csak az orvos más minden negatív. Az a kis gyulladás az magátol elmúlhat? Lehet az a kis gyulladás miatt van mind ez. Nyáltenyészet, allergia teszt pénteken érkezik. De az is negatív lessz az orvos szerint. Tiszta gáz hogy nem tudják megoldani a bajomat. És már elvagyok keseredve. Ugy vagyok lassan vele hogy ezzel kell le élnem az életem és kész el kell fogadni hogy beteg vagyok. A torkom is fáj a sok váladéktok, de ha iszom vagy eszem le megy az a sok slejm de utána ujra termelődik. Valami idült gyulladásrol beszélt vagy miröl. Kinek volt ilyen baja?

2019. jan. 14. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Orrüreg CT sem ártana, azon jólval több minden látszik mint a röntgenen.
2019. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
CT-re majd rábeszélem az orvost. Kössz hogy mondtad ezt a ct-set
2019. jan. 17. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Én amikor kérdeztem az orvost, hogy CT-re tudna-e adni beutalót, még fel volt háborodva, az asszisztense elkezdi mit képzelek, ez nem egy bolt hogy az van amit én akarok, majd az orvos eldönti. Aztán szerencsére visszamentem ahol már a problémám miatt voltam párszor (Szent Margit Rendelőintézet Budán), és ott adtak is CT beutalót, cisztám volt és meg kellett műteni.
2019. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek egytöl egyig köcsögök. Ha okoskodol felháborodnak mer tudod valaminek a menetét. Ne hogy már tudjad mikor kell ct! A fül orr gégész is azt mondta nekem hogy nem kell nyál minta. A másik orvos meg vetetett. Ahány orvos anyi féle
2019. jan. 17. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is van nem múló váladékcsorgás. De nekem mintha a torkomban lenne, nem tudom, hogy fentről jön, az orromból vagy eleve a torkomban lehet valami.

Szerencsére nem zavaró, más tünetem nincs, nem úgy, mint neked. Viszont szerintem nálam is idült gyulladás lehet, mert amúgy már vagy 15 éve tartó állapotról van szó, és ez időszak alatt kétszer volt, hogy antibiotikumot kellett szednem más problémára, és milyen érdekes, a gyógyszer szépen kiölte azokat a bacikat is, amik gondolom ezt okozzák. Mert megszűnt akkor a probléma egy időre. De kb. 1 hónap telhetett el, és visszatért mindkétszer. Szóval valamiféle makacs, antibiotikum rezisztens baci lehet.

2019. jan. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!