Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Sok vérveszteseg után erős szédülés végtagfeszülés. Mennyire normális ez ilyenkor?

Volt egy műtétem pár napja sok vért vesztettem. Plusz egy napot töltöttem kórhazban megfigyelés céljából, alacsony vérnyomás miatt, amit a vérveszteség okozott. Tegnap hazajöhettem azóta pihenek csak de feszítő érzest erzek a vádlimban időnkent a combomban és a karjaimban is.Erős szédülés , időnként legszomj tőr rám. A kórhazban csak antibiotikumot kaptam patikában vettem vastablettát. Egy szemet vettem be eddig belőle.

Normális ez ebben az állapotban vagy keressek fel ismét egy szakembert. Nőgyógyászati beavatkozásom volt.

Keress kérdéseket hasonló témában: vérveszteség

jan. 17. 18:14  Privát üzenet  

A válaszok

Normális. Ha olyan nagy vérveszteséged lett volna, akkor kaptál volna vért is. Kis mennyiségű vérveszteség után viszont szedj magnéziumot és kalciumot is (pezsgőtablettában akár), az segíteni fog ezeken a tüneteken. És pihenj, feküdj, fogyassz sok folyadékot.

Jobbulást!

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 17. 18:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szivből köszönöm 😊

Őszintén,6 megnyugtattál!

# 2/4Időpont jan. 17. 18:23 Privát üzenet
Vegyél a patikában magadnak szerves magnéziumot Magnerót a neve. Ettől hamar elmúlnak a tüneteid. Jó lenne kálcium és 1000 mg-os C vitamin is /pld Cetebe/. Sok folyadék, gyümölcslé, tea fogyasztása, és szinte azonnal jobban fogod érezni magad.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 17. 18:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szuper! 😊

Köszönöm szépen 😊

# 4/4Időpont jan. 17. 18:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális, hogy rosszul érzem magam a menstruáció elején?
Panikbeteg vagyok ősz óta. Tavasz óta szedem az antidepit és Frontint is melléje. Sokat javult az állapotom de van hogy napi szinten szorongok, Ha furcsat érzek a fejemben, pl...
Még most sem érzem jól magamat, ez normális? (másnaposság)
Migrénes fejfájás esetén "normális" a 2-3 napig tartó szédülés, fáradtság, erőtlenség, aluszékonyság, "semmihez nincs kedvem érzés"?
Ha valakinek hirtelen a semmiből kiugróan magas vércukor értéke lesz, az még lehet normális?
Sokaig fent allhat a szedülés? Mar tart a manover utani bizonytalansag hol van hol nincs ez normalis mar fel eve?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!