Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sok vérveszteseg után erős...

Sok vérveszteseg után erős szédülés végtagfeszülés. Mennyire normális ez ilyenkor?

Figyelt kérdés

Volt egy műtétem pár napja sok vért vesztettem. Plusz egy napot töltöttem kórhazban megfigyelés céljából, alacsony vérnyomás miatt, amit a vérveszteség okozott. Tegnap hazajöhettem azóta pihenek csak de feszítő érzest erzek a vádlimban időnkent a combomban és a karjaimban is.Erős szédülés , időnként legszomj tőr rám. A kórhazban csak antibiotikumot kaptam patikában vettem vastablettát. Egy szemet vettem be eddig belőle.

Normális ez ebben az állapotban vagy keressek fel ismét egy szakembert. Nőgyógyászati beavatkozásom volt.



2019. jan. 17. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális. Ha olyan nagy vérveszteséged lett volna, akkor kaptál volna vért is. Kis mennyiségű vérveszteség után viszont szedj magnéziumot és kalciumot is (pezsgőtablettában akár), az segíteni fog ezeken a tüneteken. És pihenj, feküdj, fogyassz sok folyadékot.

Jobbulást!

2019. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szivből köszönöm 😊

Őszintén,6 megnyugtattál!

2019. jan. 17. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában magadnak szerves magnéziumot Magnerót a neve. Ettől hamar elmúlnak a tüneteid. Jó lenne kálcium és 1000 mg-os C vitamin is /pld Cetebe/. Sok folyadék, gyümölcslé, tea fogyasztása, és szinte azonnal jobban fogod érezni magad.
2019. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szuper! 😊

Köszönöm szépen 😊

2019. jan. 17. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!