Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy bajt csinálhattam? Többi...

Nagy bajt csinálhattam? Többi lentebb.

Figyelt kérdés

Szia! Kérlek olvasd el figyelmesen és ha fikázni vagy csupán észt osztani szeretnél kérlek ne! Köszönöm!

Egészen szürreális ez az egész.

1 hónapja (részegen) kíváncsi voltam, hogy az a hely ahonnam csak kifelé jöhetnek dolgok milyen érzés ha befelé is megy valami. Nem vagyok homokos, rohadtul megbántam ezt az egészet és soha többé nem szeretnék ilyet csinálni.

Na már most. Találtam egy répát majd feldugtam. Igen, most lehet megkövezni! Miután ez megtörtént 2 napig nem volt székletem. Azóta pedig teljesen összeomlott körülöttem minden!


Teljesen más a közérzetem, látászavarom is volt ezidő alatt,elesettnek érzem magam. Étvágy 0.


Azóta csak hasmenésem van amit néha habos illetve nyák követ.

Teljesen szürreális ez az egész és mint mondtam, soha többet ilyet, utólag belegondolva undorító és gusztustalan ez az egész amit csináltam.


Voltam háziorvosnál aki beutalt kórházba, belgyógyászatra. Ott kaptam időpontot további vizsgálatokra. Ezzel persze nem dicsekedtem el, hogy mégis mi történt. Láz még nem jelentkezett.


Nem merek róla beszélni senkinek illetve már félek, hogy valami komolyabb bajt csináltam magamnak ami következtében elég erősen félek, hogy milyen szövődményei lehetnek ennek.


Vagy az is benne van, hogy pszcihésen beszélem ezt be magamnak, hogy baj van? Viszont nem tudom elkülöníteni ettől az elesettségérzéstől.


Félek, hogy kezdek begolyózni illetve tudom, hogy Gyakorikérdéseken keresztül nem lehet gyógyítani. Csak hát a tünetek alapján az internet AIDS-tól kezdve a Crohn-gyulladáson át mindent felsorol és így félelmetes nagyon.


Nagyon röstellem magam és félek. Szerintetek mi lehet? Hogyan adjam ezt elő ha arra kerülne a sor? Köszönöm szépen a válaszokat és kérlek ne vessetek el emiatt. Kb ezt a kérdést is végső elkeseredettségemben írom ki ide, hátha valaki oksabb.



2019. jan. 18. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy ebből bármi bajod lenne. Mások élvezetből csinálják ezt. (mondjuk nem répát, az szar ötlet volt. c: ) Nyugi.
2019. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát hacsak nem egy kicsapongó életet élő répát dugtál fel a fenekedbe, AIDS-es nem leszel tőle. A problémáid szinte biztosan pszichés eredetűek. Fogadd el, hogy megtörtént, beraktad, és tedd túl magad az egészen.
2019. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami bakteriális fertőzést tettél fel magadnak. Széntablettával ártani nem tudsz. A többi tüneted ideg eredetű.
2019. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Kicsit könnyebb most. A bacikon gondolkodtam én is. Azesetben mire számíthatok?
2019. jan. 18. 18:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában magadnak Bólus astringenst. Ez fertőtlenít is. Meg fogja a székletet, de nem ártalmas. Össze szedi a baktériumokat a beledben. Vegyél még valami jó erős probiotikumot. Jó a Béres márkájú is. Szedd a probléma megszűnéséig. Mindjárt vásárolj magadnak citromfű teát, vagy valami Valeriána Relaxot, ha van pénzed. A citromfű teából igyál meg egy litert/nap, amit egy jó púpos evőkanálnyi citromfűből készíts el. Vehetsz cickafark teát is, ez is jó gyulladás csökkentő. Ebből is tehetsz egy jó evőkanállal a liter vízhez. Nyugodtan ihatod ameddig szükségét érzed. Ezek szerintem megoldják a problémádat.
2019. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pedig az lenne a tiszta ha elmennél urológiára és elmondanád mi történt.


Annak a lehetősége nem áll fent, hogy a répa egy darabja bent maradt? Az okozhat problémákat és ha úgy fordul magától nem is tud kijönni. Az anális játékoknak nemvéletlen van speciális kiképzése ami megakadályozza a becsúszást.

De a pszichés tüneteken sem lepődnék meg.

Amúgy nem te lennél az első és nem is az utolsó aki anális játékokra adja a fejét. Sok férfi élvezi valamilyen formáját.

2019. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tört bele semmi. Azt eszre vettem volna.
2019. jan. 18. 20:37
 8/11 anonim ***** válasza:
A tüneteid mindegyike pszichés eredetű. Egyiket sem okozza a répa. A felnőtt férfiak és persze nők nagy része hasonlókat kipróbál, nyugodj meg, ettől még nem vagy homokos, vagy beteg. Alapvető igény a testünk megismerése. Ennyi. Ettől nem lesz látászavarod, hasmenésed. Az odegeskedéstől, pánikolástól viszont igen.
2019. jan. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Lehet hidegebb volt a répa, és megfázott a végbeled. Langyos Kávés beöntéssel orvosolható.
2019. jan. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ne szegyelld emiatt magad, a kivancsisag nem bun, nincs ezzel para. Lehet h tenyleg annyira rafeszultel, h psziches ez az egesz, de ha nem javul gyorsan, el kell menni orvoshoz. Ha nem akarod neki esetleg ecsetelni a reszleteket, akkor mondd a tuneteid, megvizsgal, es latni fogja ha esetleg bakterialis fertozest kaptal.
2019. jan. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!