Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért váladékos a torkom?

Miért váladékos a torkom?

Figyelt kérdés
Felülröl az orrüregből csorog le a ragacsos habos váladék. Beszédemet is megnehezíti. És irritálja a torkom. A fejem is szokott fájni elég sűrűn. 2hónapja ez megy. Voltam orvosnál de nem tudja a diagnózist felállítani. Orrom is bedugul minden reggel.

2019. jan. 18. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Orr- fül gégészetre menj el! Ott fogják tudni mi a baj.
2019. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fül orr gége. Ha szerencséd van arc/homloküreg gyulladás. De van olyan eset is amikor nemtudják kideríteni mi az oka.

Én az előbbivel megúsztam, ami furcsa mert nem fájt pedig röntgen alapján televolt trutyival az arcüregem.

2019. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam fül orr gégésznél de csak ráhagyák az időre hogy majd ki alakul nem veszik komolyan a fejfájást se. Ki nevetett az orvos hogy neki is megfájdul a hidegbe a feje. Meglehet dögleni magyarországon
2019. jan. 18. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!