Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 27 éves eddig egészséges lány...

27 éves eddig egészséges lány vagyok. Mennyi a valószínűsége hogy ALS betegségem van?

Figyelt kérdés

gyengébbek par napja a labaim (igaz 4 éve ulomunkazom 11 órába ) és utána olvastam azt írjak látható tünet a nyelvizom sorvadas. Megnéztem alul a nyelven tényleg furcsának tűnik ámbár előtte még sosem néztem meg, lehet

Mindig ilyen volt? Mozgatni nagyon jól tudom a nyelvem és nem faj. 3 hónappal ezelőtt voltam fizikai neurologias vizsgálaton ott mindenem jó volt de akkor lehet el kellene mennem hétfőn egy ujabbra? Annyira rettegek egész éjjel sírtam ez egy gyógyíthatatlan betegség :(


2019. jan. 19. 07:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Na EZÉRT nem kell diagnosztizálni magad, hanem orvoshoz menni. Csak mert a hasadra ütsz, nem leszel gyógyíthatatlan beteg. Gyengeséget meg sok minden okozhat, még egy bujkáló influenza is.
2019. jan. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hipochonder vagy, és pszichológushoz kellene menned, mert a végén a folytonos felesleges aggódás fog tönkretenni téged.
2019. jan. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Vajon ha elmegyek a suegossegire ott megvizsgálnak? Nagyon fajnak a labaimnde hétvégén nincs más lehetőségem :(
2019. jan. 19. 08:10
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
A sürgősségin miért foglalkoznának ezzel? Nem vagy életveszélyben. Ügyelet nincs? Bár kétlem hogy annyi miatt aggódnod kéne.
2019. jan. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy bemenj már a sürgősségire. Kérj időpontot hétfőre a házidokihoz, majd ő megnéz. Nincs semmi bajod. Simán lehet vitaminhiánytól, stressztől, fáradtságtól.
2019. jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%

Gyere fosznit pakolni 700/h órabérért 🤣, mozogjál csaje el vannak gémberedve a lábait a sok üléstől.


Járj kondizni

2019. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

"egészséges lány vagyok. Mennyi a valószínűsége hogy ALS betegségem van?"

Semennyi. Egészséges vagy, te magad is tudod.

2019. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy értsd milyen a sürgősségi: anyumnál infarktust kapott el menet közben a doki. Gyorsan megfelelő gyógyszert kapott még ott,majd beküldték a sürgősségire. De mivel már nem volt közvetlen életveszélyben -ugyanis a sürgősségi célja a közvetlen életveszély elhárítás- öt órát váratták, majd megkérdezték tőle hogy mit keres a sürgősségin- , aznap éjfélre dőlt el hogy felveszik a kardiológiára. Szóval nem, ilyen enyhe tünetekkel nevetséges a sürgősségire futni.
2019. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Azt érzem mintha olombol lenne mindkét lábam. Pihenés közben meg enyhe zsibbadas. Azon gondolkodom hogy elmentünk bulizni 2 napja és azóta van lehet hogy megeroltettem ott?
2019. jan. 19. 08:18
 10/31 A kérdező kommentje:
Oké akkor várok hétfőig de mi van ha addig lebénulok? Vagy az nem megy ilyen “könnyen?” Gerincferdulesem van azt tudom illetve a nyakamnal kis van egyenesedve.
2019. jan. 19. 08:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!