Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez? Eros menstruacios...

Mi ez? Eros menstruacios gorcsoket erzek akkor is ha nem menstrualok. Tobbi lent

Figyelt kérdés

Egy 3 honapja van ez most mar, es most is egy ilyen gorcs fogott el. Mult het elejen menstrualtam, eros verzessel es fajdalmakkal, nem ertem miert gorcsolok most ennyi nap elteltevel, mikor nem is verzek! Es ez megy a kovetkezo menstruaciomig! Fel fel felbukkano mensi gorcsok verzes nelkul, telt duzzadt mellek es minden olyan tunet ami szokvanyos menstruacio elott, de egybol menstruacio utan es tobb heten at!


Ez most undi lesz bocsi, ha nem akarod ne ovasd el



A menstruaciom allaga is megvaltozott piros rendes ver es sok apro alvadt ver van benne.



Nyilvan nem a csodat varom ettol az oldaltol, mar kertem idopontot nogyogyaszatra de ket honap mulva kaptam..... addig is szeretnem tudni hogy ez sulyos dolog lehet, vagy csak tulizgulom, ne aggodjak. Ha azt mondjatok sulyos, akkor inkabb raaldozok egy nagy adag penzt es elmegyek maganorvoshoz.


Kerlek ne kommenthaboru es veszekedes legyen ebbol , csak szeretnek egy hozzaertotol vagy olyantol, aki atesett hasonlon ,tanacsot kerni. Koszonom.



2019. jan. 19. 22:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem mondani hogy a bal oldalamon is fajdalmat erzek a medencem folott. Haziorvosom szerint ez is nogyogyaszati dolog
2019. jan. 19. 22:09
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
2 hónap múlva kaptál csak időpontot? Milyen orvos az te jó Isten ,tan aranyból van a keze? Menj el a sürgősségire és mondd el hogy faj ,mond el mind azt amit ide leírtál, nem illesztgetni akarlak ,egy ismerősömnek ilyen tünetekkel volt petefészek rákja és el kellett távolítani a petefészket!!!Ez nem játék, jobb előre gondolkodni hogy ne legyen nagyobb bajod!!!szorítok neked hogy minden rendben legyen de kérlek telnet menny el a sürgősségire!!!
2019. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, sok minden lehet. Lehet tök ártalmatlan hormonális kavarodás, de lehet komolyabb probléma is. Azért én a helyedben egy vizelettesztet mindenképp csinálnék, hátha mégse mensi dolog, hanem húgyúti. Ha azt hozza ki, hogy fertőzésed van, akkor azonnal go urológia.
2019. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy ilyen gyorsan valaszoltatok!


Surgossegire nem szeretnek menni, mert nagyon rossz tapasztalataim vannak vele, es mert ha tenyleg nem nagy a problema, nem akarom a valodi sulyos esetek elol “elvenni” az idot es az orvost. Nem akarok az a kategoria lenni, aki mindenert surgossegire megy.Tudom, hogy tulterheltek es kisebb bajuk is nagyobb, mint egy mensi gorcsokkel kuszkodo lany..



viszont, ha azt mondjatok, hogy ezek tenyleg annyira durva tunetek, akkor inkabb raszanok penzt, es elmegyek anyum orvosahoz Budara. 20 eves vagyok, nekem egy ekkora osszeg kifizetese gondot okoz, szoval ketszer is meggondolom, hogy tenyleg szukseges e..

2019. jan. 19. 22:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Az idoponttal meg szerencsesnek is mondhatom magam, baratnom 3 honapra kapott idopontot.... pedig Budapesten elunk..
2019. jan. 19. 22:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy mensi jellegű a görcs? Tuti nem húgyút?
2019. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetséges?! A legtöbb nőgyógyászati rendelőbe még időpont sem kell. Érdekes... Na, ha sürgősnek érzed, akkor szánj rá a magándokira. Senki nem tudja mi bajod lehet neten keresztül, vizsgálat nélkül.
2019. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én akármilyen orvost felhívtam eddig max két hetet kellett várnom. Keress nőgyógyászokat neten, nem mindegyik dolgozik arany áron. -.-"
2019. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!