Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hallóideg daganat?

Hallóideg daganat?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve, ha mély levegőt veszek olyan mintha remegne vagy dübörögne a dobhártyám. Nem is tudom mihez hasonlítsam a jelenséget, de leginkább olyan a hang mint egy helikopter hangja csak kicsit mélyebb. Ezen felül akkor is érzékelem ezt amikor például reggel kinyitom a csapot és visító, idegesítő hangja van. És ami a legérdekesebb, hogyha megérintem az arcom és finoman végigsimítom akkor is remeg a dobhártyám. Fülzúgásom is van néha de az szerencsére viszonylag ritkán és csak pár másodpercig.

Mitől lehet ez? Olvastam, hogy a hallóideg az arc idegeivel is kapcsolatban áll és ezért gondolom hogy azzal lehet probléma, mert ez az arcérintés és dobhártyaremegés elég érdekes.



2019. jan. 21. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el orvoshoz vele. Bárki, bármit fog itt írni neked, fix, hogy baromság lesz. Attól kell ezt kérdezni aki ezt tanulta.
2019. jan. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsovel ertek egyet. Mi kb annyit tudunk mondani mint a gugli! Semmi ertelmeset.

Menj orvoshoz mert itt senki nem fog ennyibol neked eletmento diagnozist felallitani. Amugyis a daganattal nem szabad viccelni, mar ha az persze

2019. jan. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne diagnosztizáld magad, lehet dobhártya mögött van valami felgyűlve, ami ezt okozza, menj orvoshoz mielőbb, mondd el a tüneteket.
2019. jan. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!