Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon sok embernek tévesen...

Nagyon sok embernek tévesen írnak fel pszichiátria gyógyszereket, szerintetek is így van?

Figyelt kérdés

Szerintem ez egy egészséges szervezetnek, nagyon is árt... Nem olyan, mintha beveszek egy fájdalomcsillapítót.


Sajnos megtapasztaltam ezt 16 évesen.


2019. jan. 21. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges embernek nem írnak fel pszichiátriai gyógyszereket, mert nem is megy pszichiáterhez. Más orvos meg nem ír fel ilyent.
2019. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16 éves kori tapasztalatok alapján, szakképzettség nélkül ne akard már felülbírálni az orvost.
2019. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De igenis felülbírálom, kettő egyszer elájultam, azért írták fel...


Azért mert valaki fiatal, nem lehet vele mindent megtenni...

2019. jan. 21. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezeket a szereket csak pszichiáter írhatja fel, illetve adhat javaslatot félévre a háziorvosnak. Sajnos a legtöbb esetben nem sikerül elsőre eltalálni, hogy a betegnek melyik szer fog beválni, mivel a betegek nem egyformák. Nekem az első antidepresszáns szívritmuszavart okozott, abbahagytam, felírtak mást, az nem használt semmit, a harmadik pedig használt.
2019. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem egyáltalán nem lett volna szükségem ilyenkere...
2019. jan. 22. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!