Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaptam valamj vírust, de...

Elkaptam valamj vírust, de muszaj mennem suliba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon faj a torkom lazam nincs meg ilyenek, tegnap voltam mas oknal fogva orvosnal , mondtam nemj hogy faj a torkom , es azt mondta ezzel nyugodtan otthon maradhatnek ezzel a hetre, de anyum nem engedte mert szerinte vagyok olyan jól, laz nélkül el tudok menni suliba. Ha mondjuk jeg hideg vizet iszok romolhat a helyzet, es belazasodhatok ?
2019. jan. 23. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magyarán nem vagy beteg, de lógni akarsz.
2019. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem szeretnék fájó torokkal suliba menni . Orvos is megmondta hogy otthon maradhatnek ezzel .
2019. jan. 23. 08:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Küldesd haza magadat egy tanárral.
2019. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy lázas, mehetsz suliba. Szopogass strepsils-t, vagy valami hasonlót.

A torokfájás nem kellemes, de azért nem annyira veszélyes, hogy otthon kelljen maradni vele.

2019. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kamuzz egy kicsit anyukádnak. Muszáj, pihenj és vegyél be gyógyszert, így nem vagy köteles bemenni. Vagy szólj bent tanárnak köhögj stb hogy ő küldjön haza. LOGIC :D
2019. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondja. Bár gáz hogy ennyire alap össze vissza hazudozni.. Ha észen lettél volna, simán kiíratod magad a dokival. Már ha tényleg azt mondta hogy maradj otthon. Bár akkor most nem kéne kamuzni meg megjátszani magad.
2019. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy torokfájással azért még vígan el lehet menni iskolába...
2019. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, mára elmúlt. Mentem suliba is de szenvedés volt, kb minden oran aludtam, olyan faradt voltam, pedig 8-9 orakat aludtam otthon is.
2019. jan. 26. 19:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor most pihend ki magad, remélem jobban leszel :)
2019. jan. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tehát lázas SEM vagy, de majd összeesel a fáradtságtól.. annak meséld aki beveszi. ENNYIRE alap hazudozni tényleg?
2019. jan. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!