Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen nemi betegségem lehet?

Milyen nemi betegségem lehet?

Figyelt kérdés

Egyetlen szexuális élményem van összesen, ez egy buliban történt kb. 4 hónapja.


A lány orálozott nekem (gumi nélkül), én neki nem. Utána óvszerrel vaginális aktus következett és semmi más nem volt... Csók sem.


Az esemény után 6 héttel torokgyulladásom lett és kisebb lázam.

1 napra rá megjelentek a péniszemen apró piros pontok... 1 napra rá már viszketett is, harmad nap pedig eltűntek a pontok, enyhén megdagadt a péniszem és fájt is, gyulladásba volt.

Már mentem volna orvoshoz, de más nap reggelre teljesen elmúlt az egész.

Egyébként előtte bekentem canestennel, de csak egyszer, nem tudom hogy ez segített e...


Mindenesetre elkezdtem olvasgatni a neten, s természetesen ott lyukadtam ki, hogy HIV-es vagyok.

Elmentem hát HIV tesztre, de szerencsére negatív lett.


Azóta nem volt semmi problémám övön alul, de érdekelne hogy vajon mi lehetett, lehetett e olyan dolog ami még most is veszélyt jelent...

Tervezek majd elmenni még egy STD szűrésre, de jelenleg sehogy sem érek rá.


Ha beírom a googlebe, hogy "candidia penis" akjor találok olyan képeket amilyen nekem is volt a péniszem, minden fázisról... Ugyanakkor olyanokat is ahol totál más a dolog.


Ezek alapján amiket leírtam, lehetett e az?


Candidia jelentkezhet e 6 héttel az orális szex után, iletve elmúlhat e szinte magától?



2019. jan. 23. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Tripper lesz az!


Kérj egy labort, MINDEN nemi bajra. Bőrdoki is elküldhet.

2019. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a HIV csak azért merült fel bennem, mert a dolog előtt 1-2 órával szörtelenítettem, így meg volt arra is az esély, ha minimális is.
2019. jan. 23. 16:01
 3/9 A kérdező kommentje:

#1. Köszi a választ!

Nem tudom, arról én ezt találtam "Férfiakon a fertőzést követően 2-4 nap lappangási idő után égő érzés kíséretében húgycsőfolyás jelentkezik"


Nekem 6 hét volt és nem volt folyás sem.

2019. jan. 23. 16:05
 4/9 A kérdező kommentje:

Ilyen volt a megjelenés napján és az azt követő napon.


18+


[link]


(nem az enyém de totál ilyen volt)

2019. jan. 23. 16:11
 5/9 A kérdező kommentje:

A kép gazdájának is hasonló volt a dolog lerolyása mint nekem.

Neki 5 napig volt ilyen, bekente canestennel, ásnapra neki sem volt pöttyös, de kicsit feldagadt, majd elmúlt.


Viszont az a fura nekem, hogy tényleg hogy lehetséges ha gomba, hogy 6 héttel az esemény után jelenik meg?

2019. jan. 23. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy összefüggés van az orálozás kapcsán, ahogy írtad is ez nagyon hosszú idő a tünetek megjelenéséig.
2019. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
A HIV cak pár hónap múlva diagnosztizálható.
2019. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Egész pontosan fél év múlva menj HIV szűrésre.
2019. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy 8 hét eltelt, úgyhogy már oké. És hogy HIV pozitív lennék akkor pont a teszt időpontjában lett volna a legmagasabb a vírus szám.
2019. jan. 23. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!