Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitévő legyek? 2 éve gyomorfek...

Mitévő legyek? 2 éve gyomorfekélyem van.

Figyelt kérdés

Nem tudom mi tévő legyek, 2 éve kezdődő gyomorfekélyem van, és refluxom. Rengeteget jártam már vele orvoshoz és szedtem már legalább 6 fajta savlekötőt és gyomorvédőt is. Teljes terjedelmébe fáj a gyomrom már kb 1 éve, ami már kezd elviselhetetlen lenni a mindennapi hányinger, hányás, émelygés.. Elmúlt 3 hónapba viszont már az ételt sem kívánom, sőt hányingerem van már csak ha rá gondolok, sajnos enyhén véres hányás is volt már például ma! Volt már tükrözésem alul és felül is. Nem lehet már gyomorrák?

20/F



2019. jan. 24. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tükrözésen is voltál és ott nem volt semmi akkor szerencsére nincsen rákod.Nem lehet hogy valamilyen pszihés problémád van ?Idegeskedsz mostanában sokat ?
2019. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2017.dec be volt a tükrözésem azóta eltelt egy kis idő, annyit állapítottak meg hogy állandó gyulladásba van a gyomrom. Hát elég sokat dolgozom, de pihenek eleget, és nem is a stressz az oka az is biztos! csak érdekes mert ha netán tán megiszom 1 kávét órákig képes vagyok émelyegni a gyomorfájdalom miatt. ezért is nem kávézom.
2019. jan. 24. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!