Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka a folytonos...

Sanzune kérdése:

Mi lehet az oka a folytonos fejfájásomnak, émelygésnek, pirosodó arcomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 1 éve olyan tünetek jelentkeznek rajtam, hogy tompán fáj a fejem és ez már erősebb mint először, piros az arcom de arcüreg vizsgálaton voltam és ott semmit nem mutattak ki,először azt hittem arcüreg gyulladásom van de mint kiderült tévedtem, feledékenyebb vagyok picivel úgy érzem, kevésbé aktív a mozgásom a munkahelyemen is, rossz a közérzetem, émelyegni, szédülni is szoktam de ez sem mindig vesz részt nem úgy mint a fejfájásom. Tavaly nyáron elestem a rollerrel hazafele, és megütöttem a betonba az állam..arra estem rá, ötlött a vér de az elmúlt és szépen beforrt és akkoriban még semmi ilyen bajom nem volt inkább rá egy 2-3 hónapra jelentkeztek a tünetek. Tudna nekem segíteni mi lehet ez? Mit tudok tenni? Esetleg gyógyszeres kezelés van rá? A műtéttől félek és kórház iszonyom van. Sőt attól is hogy komoly bajom van. Köszönöm előre a válaszotok



2019. jan. 25. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Tompa fej fájás, arc pír, lehet magas vérnyomás is, még ha fiatal vagy akkor is! (vagy az esés maradványa, azt kivizsgált

atni)

2019. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokat gondolkodtam, hogy mi lehet a problémád oka.

Csak a saját tapasztalataimból tudok ihletet meríteni.

Férfi vagy nő vagy?, mert talán az is számít


Milyen származású vagy?


Nekem kb 4 évig volt fejfájásom, azért mert elnyomtam magamban azt az emléket, hogy a szerelmem lepattintot.

Ezért elmentem az edzőterembe futópadozni, és mikor teljes erőbedobással nyomattam a futópadozást, ez az emlék feljött. És feldobta úgy a vérnyomásom, hogy károk keletkeztek az agyamban.

Ne menj műtétre, az orvostudomány jelenleg elég kőkori.

Megismerkedtem egy mesterrel aki megcsinálta ezt nekem, válaszolj a kérdéseimre és elküldöm az elérhetőségét. Nem veszthetsz rajta. Csak nyerhetsz.

2019. jan. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszhoz kiegészítésként: létezik egy ún. porphirinuria. A tüneteket tekintve itt is jellemző a pozsgás piros arc. Ez egyfajta anyagcserebetegség amit a bőrgyógyászok szoktak diagnosztizálni gyűjtött vizeletből. Nem kell megijedni mert van rá gyógyszer, amitől remélhetőleg elmúlnak a panaszok is.

Ez csak feltevés részemről, de talán érdemes lenne ennek is utána nézni.

Van még egy hormonzavar is ami "pirosítja" az arcot, ez a cushing-kór, cushing szindróma. Ehhez pókhas és striák is szoktak társulni.

Ismétlem, cseppet sem biztos, hogy ez a bajod de ha a háziorvosodnak elmondod ő biztosan tudni fogja merre küldjön tovább

2019. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!