Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek volt már prosztata/mell...

Akinek volt már prosztata/mellékhere gyulladása, ő is ezeket érezte?

Figyelt kérdés
Már szerintem több, mint 5 éve "küzdök" ezzel a problémával (nem igazán küzdök, inkább csak megpróbálom nem nagy dobra verni és tudomást nem venni róla). Az egész onnan indult, hogy a herém környékén (az egyiknek az oldalán) húzó érzést éreztem, valamint az egész herezacskó és környéke érzékeny volt, továbbra is az. Miután jobban kitapogattam a környéken a dolgokat, éreztem, hogy az alsó combom tövénél, valahol a végbélnyílás és a comb között gyulladásjellegű enyhe fájdalmat érzek, ha megnyomom. Ezt nem tapasztaltam, csak a bal oldalon, a jobbon nem. Ezalatt az 5 év alatt pedig 2x előfordult velem, hogy szex vagy maszturbálás közben hirtelen elvész az élvezet és lelankad, mert (ez hülyén fog hangzani) de valami lelankasztja, ez a fura érzés, ami a prosztatám környékéről jön. Az egyik pillanatról a másikra lelankadt és nagyon nehezen tudott megint megmerevedni. Ez mondom 2x történt meg 5 év alatt, de ezek szerintem valami rossznak a jelei, pláne ha a többi tünetet is hozzáveszem. Hasonlókat tapasztalt az, akinek volt már ilyen gyulladása? Valóban elég rá antibiotikum és valóban meddő lehetsz, ha nem mész vele orvoshoz? Nagyon félek és lehet hogy már késő így 5 év után..

2019. jan. 25. 20:22
 1/1 A kérdező kommentje:
Nem beszélve az "extrákról", hogy a jobb herém nagyobb mint a bal. Pont emiatt mentem el urológushoz 5 éve, aki elküldött ultrahangra, ott megvizsgálták, de egyértelmű dolgot nem találtak.
2019. jan. 25. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!