Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen mozgàsszervi betegség...

Milyen mozgàsszervi betegség okozhat alhasi fàjdalmat? Milyen vizsgàlattal tudnâm kideríteni, hogy mi a fàjdalom kiváltó oka?

Figyelt kérdés
Üdv. Jobb alhasi fàjdalom jelentkezett főleg mozgàs hatàsàra,ezért vakbélgyulladàs gyanújàval kivizsgàltak,voltam Hasi CT-n,vastagbél tükrözésen,de belső szervi rendellenességet kizàrtàk.Azt mondtàk lehet mozgàsszervi probléma àll a fàjdalom hàtterében.Az utóbbi időben a combtövem is sokat fàj mozgàs hatàsàra.Tovàbbà màr lassan 7hónapja voltam térd MR vizsgàlaton ahol menialis mediscus szakadàst diagnosztizàltak,és előjegyeztek térd atroscopiàra,ami eddig még nem történt meg.A térd fàjdalmam azóta sokat enyhült,csak intenzìvebb mozgàssal ha próbàlkozom,akkor érzek fàjdalmat a térdemben.Lehet köze a térd problémànak az alhasi és combtő fàjdalomhoz?hogyan tudnàm kideríteni honnan indul a fàjdalom?ha rendbe teszik a térdem lehet minden problémàm megoldódik?Köszönöm a segìtő hozzàszólàsokat. 32/F

2019. jan. 28. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gerincproblémák kisugározhatnak láb felé.

Lehet, hogy a fájó térded miatt megváltozott a mozgásod, tartásod és ez terhelte a gerincet.

2019. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Veseko esetleg? Nekem eleg eros gorcsos fajdalmam volt a jobb oldalon, szinten mozgas hatasara. Akkor mikor fajt nem vizsgaltak meg, csak utolag maganuton neztek ultrahangot, rontgent, vervetelt. Fogalmuk sincs mi lehetett, de a vesekore volt a legtobb szavazat.
2019. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Èn is gerinc problémára vagy csipö problémára gondolok.


Vesekö tuti nem azt a CT jól kimutatja. Uh amúgy semmit nem ér.

2019. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzàszólàsokat.És a csípő,esetleg gerinc problémàt milyen vizsgálattal lehetne kimutatni? Olvastam termogràfiàs vizsgàlatról,van valakinek tapasztalata?
2019. jan. 28. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!