Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A jobb lábammal szenvedek...

A jobb lábammal szenvedek hónapok óta: kis járás után mintha kicsit bemerevedne, nehezen tudom mozgatni, emiatt a járás is nehezen megy, valamint a farizmom és combizmom is úgy ég estére, mintha a napon leégtem volna. Kinek volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Néhány nap pihi után enyhül, de amint kicsit többet állok vagy terhelem (pl. takarítok), megint újra kezdődik. Talán ágyéki gerinccsatorna szűkület? Vagy porckorong sérv? Reumatológushoz jövő hétre kaptam időpontot.
2019. jan. 29. 16:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy a nehezített járás miatt megbomlott az egyensúlyom is, a járásom ingatag lett, pedig nem szédülök a szó kalsszikus értelmében.
2019. jan. 29. 16:13
 2/6 A kérdező kommentje:
Valakinek volt már hasonló???
2019. jan. 29. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Fáj?
2019. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valami kicsit, ha segítenél! Korod, súlyod, betegséged? Előzmények, stb. Tudom, hogy te ezt mind tudod, de mi sem nem látunk, sem nem ismerünk.

Elsőre feltételezem, hogy nő vagy. Túlsúlyos lehetsz, és vitaminhiányos. Miben kérsz segítséget?

2019. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kérdésekre válaszolván: nem fáj (talán csak ici-picit), inkább, mintha napozás után leégett volna a bőröm a combomnál és a fenekemnél. Nő vagyok és finoman szólva sem vagyok túlsúlyos. Sőt! Az elmúlt évtizedekben kőkeményen tornáztam Rubint Rékát, fokozatosan emelve az adagot: 60-70 perceket nyomtam több, mint 1 kg-os bokasúlyokkal. Fél éve viszont nem hogy tornázni, de még járni is alig tudok. Na ezért gondolom, hogy talán túlterheltem, ill. a porckorongomra nem volt jó hatással ez az egész. A rengeteg guggolás, súllyal való ugrálás szerintem betette a kaput. Na de már fél éve??? A jobb lábam gyenge, néha mintha össze akarna csuklani, máskor meg a legkisebb járástól mintha megmerevedne, alig akar engedelmeskedni.
2019. jan. 30. 05:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, és a labor szerint nincs vitaminhiányom és a cukrom is rendben van...
2019. jan. 30. 05:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!