Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozhatja szervi baj?

Okozhatja szervi baj?

Figyelt kérdés

Sokszor van hogy elkap itthon is ilyen ájulás szérű szédülés,hirtelen elmelegedés érzés és alig tart pár percig vagy másodpercig..olyankor nemfáj semmim csak ez olyan rossz érzés és mindig megijedek..olyan érzés mintha halnék meg.

A nap folyáman sokszor előjön ilyen hullámokba hogy jönn tart pár percig akkor elmulik majd megint jönn és megint elmulik.

Keveset eszek amugy lehet attol van?

Még akkor szoktam érezni amikor megyek valahova pl.boltba akkor elkap de elis mulik amikor lefoglalom magam a vásárlással.

24/F



2019. jan. 30. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod rendben van? Egyébként nem ártana egy kivizsgálás.
2019. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vérnyomásom rendben van
2019. jan. 30. 09:55
 3/5 A kérdező kommentje:
1 éve voltam háziorvosnál mert szurkált a mellkasom kozbe és aztmondta gerincferdülésem van.
2019. jan. 30. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon komolyak a tünetek, és nem vérnyomás okozza, nem ártana egy koponya CT például. De mindenképpen utána kéne járni, hogy mi okozza. De ha stresszes vagy, lehet akár pszichés eredetű is.
2019. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Eléggé stresszes vagyok mostanába..állandoan itthon vagyok mindentől félek..és állandoan attol félek hogy lesz valami bajom és meghalok..sokszor tulreagálom a helyzetet

Néha bekapok egy nyugotatot akkor elmulik minden.

2019. jan. 30. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!