Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudnátok tanácsot adni, mert...

Tudnátok tanácsot adni, mert kezdek bele őrülni, abba hogy nem tudom mi a bajom?

Figyelt kérdés
Ez az egész úgy kezdődött, hogy egyszer suli után siettem a buszra és izzadt fejjel kimentem a hidegbe. Teljesen jól telt a napom aztán este elkezdett fájni kicsit a fejem. Nyilván valóan megnéztem interneten, hogy van-e közük egymáshoz... Agyhártyagyulladás és egyéb finomságok... Aztán ettől úgy kikészültem, hogy bementem a szobámba másfél órán át sétáltam fel-alá és konkrétan átgondoltam az életem. Másnapra a szemeim is fájni kezdtek ezzel bekerültem a kórházba, csináltak sima és kontrasztanyagos MR-t és negatív lett... Hazaküldtek, és rá egy napra elkezdtek fájni a füleim. Ezzel elmentünk fül-orr gégészetre ott javasoltak egy ct-t. Enyhe orrsövényferdülés + orrnyálkahártya duzzanat. Azt mondták ez annyira nem jelentős, hogy beavatkozás kelljen. Hazajöttünk nagyjából lehiggadtam. Másnap eszembe jutott valami amit nem mondtam senkinek... Évek óta mikor nyelek recseg a fülem. Persze ennek is utánna néztem és ezeket találtam: fülkürthurut, meg fogok siketülni... Az egy dolog hogy most ezen megint agyon stresszelem magam, de most menjek vissza a dokikhoz és oktassam őket ki, hogy már pedig nekem fülkürthurutom van ? Vagy ne tegyek semmit és törődjek bele hogy meg fogok siketülni és tönkremegy az életem? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2019. jan. 31. 19:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy fájnak a fogaim is, ezek okozhatják bármelyiket is ?
2019. jan. 31. 19:37
 2/7 anonim ***** válasza:
ha voltál vizsgálaton (nem vgayok egy hozzáértő ember:D) és azt mondták annyira nem rossz, lehet csak beképzeled. Nem? próbálj megnyugodni, feküdj ls és pihend ki a sok hülyeséget ami bánt stb. A fülem néha nekem is "recseg" ilyenkor egy kicsit erősebben kell kitisztitani, bár néha nekem fültisztitás után is "recseg" (vagy miXD) egy ideig. Szerintem csak túl rágörcsöltél, nyugodj meg és egy pár napot maradj ágyba ;)
2019. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Pszchihiátriára menj, mert Hipohonder van!
2019. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerüen hipochonder vagy!

Ezzel pszichológushoz kell menni, aki megpróbál helyrehozni.

Ha meg valami bajt "sikerül találnod", akkor ne keresgélj utána, mert csak hülyeségeket fogsz bebeszélni magadnak, ahogy eddig is tetted,

2019. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
*hipohonder vagy
2019. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy már leírták, szimplán hipochonder vagy. Amúgy meg sántít a történet, mert egy fejfájással nem nyomnak be azonnal az MRI-be, hónapokat kell várni rá agydaganat gyanúval is.
2019. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kis fülkürt hurutod van, de ez nem vészes. Ne izgulj nem lesz semmi bajod. Nekem is mindég recseg a fülem amikor nyelek. Ez lehet allergiától is. Lámpázd meg a füledet infra lámpával, vagy Bioptron lámpával. Inhalálhatsz is. Egyébként nekem már 20 éve recseg. Van amikor jobb, van amikor rosszabbodik.
2019. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!