Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezérr hívhatok mentőt mit...

Ezérr hívhatok mentőt mit tegyek? Ugy érzem komoly baj lehet belőle

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szóval a helyzet otthontol nagy messze vagyok es ilyen állpotba nembirnek 5+ órát utazni.

Szóval nemtudom kitol mitol mit kaptam el mindenki beteg de érzem hogy súlyos a helyzetem.

Itt orvos nem lát hat el mert nem a körzetim .elso 2 napba volt lázam az már nincs taknyos lettem es ra ment a fulemre ezzel megint nemtudok mit csinalni sose volt full bajom barátnőmék elintéznek annyival hogy csak akkor van baj ha nagyon fáj. Jó eddig oke de 3 nap alatt 6 órát aludtam úgy köhögök . Igen ez lenne a kérdésem ezért hívhatok e mentőt mert remegek szemem csupa vér aludni nem bìrok 12 másodpercet bírok ki köhogés nélkul már véreset köpök tőle. Én csak orvosi ellátásban szeretnék részesedi de már az ugyeletre se birnék be menni szerintem. A fulemmel torzabbul hallok nem faj csak erzem hogy valami van vele (mintha 7méter viz alatt lennek).

Na szóval sajnálom hogy ez az egesz nagyon ossze csapott lett de tenyleg nem birom mindig ockodtam a korhaztol de most sajat magam mennek be.



#betegség #korház.mentő
2019. febr. 2. 06:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Tele van hibákkal nézzétek el nekem kérlek
2019. febr. 2. 06:20
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha mentőt nem is de ügyeletet biztosan.
2019. febr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nyugodtan hívd fel a mentőket,ez a vér köpés dolog nem jó.
2019. febr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ilyen esetben a tartózkodási helyedhez tartozó háziorvoshoz, az őt helyettesítő orvoshoz és a rendelési időn túl az ügyeletet ellátó orvoshoz is fordulhatsz. Ha képtelen vagy elmenni és ennyire súlyos az állapotod hívj mentőt nyugodtan, ne késlekedj. Ha vért köhögsz fel azonnali ellátásra van szükséged.
2019. febr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
48%
Betegszállítókat kell hívni, fizetőset, mentők szerintem erre nem mennek ki, nem ezért vannak.
2019. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag mindegy, be kell szólni és majd ők eldöntik, hogy ilyen esetben kiket küldenek. Remélem már kezelik a kérdezőt mert ahogy leírta elég súlyosnak tűnt az állapota.
2019. febr. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azóta mi lett veled?
2019. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia utolso.

Elkezdtem szedni baratnom antibiotikumját amit elvileg neki irtak fel csak maradt 5db aztan ra 2 napra utazoképessé váltam es haza jottem :)

2019. febr. 11. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!