Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valaki a EÜ-ben jàrtas,...

Ginger Mama kérdése:

Van valaki a EÜ-ben jàrtas, azon belül a tesztcsíkok èrtelmezèsèben? Többi lent

Figyelt kérdés
Van ilyen hàzi viselettesztem amivel rendszeresen ellenörzöm mert baromira hajlamos vagyok a hugyùti fertözèsekre. A fehèrjènek 2 perc kell mire leolvashatò addig negatív is, viszon idön tùl elkezdenek megjelenni benne lila pöttyök (az egèsz lila ha pozi). Most ekkor ezt nem kell figyelembe venni? Vagy van benne fehèrje csak nagyon kevès? Van ok aggòdni? Külföldön èlek ès 50€ ezt megkèrdezni a hàziorvosomtòl... Hàtha van aki itt segíthet. Köszönöm!

2019. febr. 3. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha húgyúti fertőzés miatt nézed, akkor rohadtul mindegy, mennyi a fehérje benne, a leukocytaszám a lényeges. Egyébként ha kerül bele egy pici hüvelyváladék már nem lesz negatív fehérjére.
2019. febr. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ez a tesztcsík a leukocitàt nèzi, de idöre nem èri el a minimumot, csak utàna reagál de akko is csak foltokban.
2019. febr. 4. 08:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Kèrlek segítsen valaki! :(
2019. febr. 6. 07:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nos 3 napja gondolom panaszaid vannak. Antibiotikumot szerintem Angliában sem vehetsz vény nélkül a patikában. Akkor mi itt a kérdés? El kell menni háziorvoshoz.
2019. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kèrdès nem ez volt... Mièrt nem lehet a kèrdèsre vàlaszolni? Ha nem tudunk akkor nem kell offolni. Az nem visz elöbbre.
2019. febr. 7. 00:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, orvos vagyok, a kérdésre válaszoltam, az első kommentben. A tesztcsíkot a tünetekkel együtt kell értékelni, ha a leukocyta jelez az pozitív. A fehérje meg mindig pozitív, tesztcsík nem igazán jó rá.
2019. febr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Èrtem. Vagyis csak fèlig. A tesztcsik leolvasàsànàl nem szàmít akkor az idö? A hasznàlatinutasítàson az van a leukocyta 120 mp a többi 60. Nincs fehèrje, azt èn mondtam rosszul. Tünetem meg sosincs, mèg akkor sem mikor annyi vèr van a vizeletembe mint a meggymàrkàban... :(
2019. febr. 8. 00:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Ès sohasem teljesen pozi csak “pöttyös” ami a 3-4. percbrn jelenik meg. Szòval idöntùli. Ezt figyelembe kell venni vagy nem?
2019. febr. 8. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!