Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek, hogy melanomám...

Nagyon félek, hogy melanomám van! Megváltozott az egyik necces anyajegyem?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon apró anyajegyem, amit utoljára másfél éve nézettem meg.

Eleve nem volt szimmetrikus, foltos kis apró anyajegy volt. Nyáron voltam egy hetet nyaralni, azóta megváltozott. Nem feltűnően, de lett benne egy sötétebb terület. A nyaralás előtt néhányszor elmentem szoliba is, hogy ne legyek annyira fehér és ne égjek le könnyen.


Kértem ma időpontot a bőrgyógyászhoz, 3 hét múlva megyek...:( Magánban 9 ezer lenne, nem tudok erre ennyit szánni. Nagyon ideges lettem, szerintetek 100% hogy baj van? :(


2019. febr. 4. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2019. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármi is van, még gyógyítható! Legjobb mindenképpen leszedetni, akkor elküldik szövettanra is, az ad biztos eredményt. Nekem is levettek már kettőt, azokkal nem volt baj, csak nagyon rossz helyen voltak.
2019. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek szolizol?
2019. febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem 100%. De ha már így meg vagy rémülve, ez kiváló alkalom, hogy számot vess az életeddel. Ha most kéne befejezni, mi maradna utánad? Jó irányba haladtál? Ez az az élet amit élned kellett?

Írd le a gondolataidat, és ha túl leszel ezen az egészen, olvasd el újra, és vond le a következtetéseket. Mert ha most nem is, de egyszer majd neked is meg kell halnod.

2019. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kérdező, mi lett azóta? Mit mondtak az anyajegyre?
2019. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!