Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan orvos, aki hajlandó...

Van olyan orvos, aki hajlandó megnézni az EKG felvételemet?

Figyelt kérdés

Egy kis furcsaságot vettem észre az EKG-n. J-hullámot, vagy valami olyasmit. Picit frusztrál. Egyébként én magam rögzítettem, picikét zajos is a jel (de az a hullám ott tutira nem zaj).


Nem akarok orvoshoz mászkálni, mert különösebben nincs bajom, csak mégis érdekelne a dolog. Nem tudtok valami online "kérdezd a szakértőt" rovatot, ahova képet be lehet csatolni egy kardiológusnak?



2019. febr. 6. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel rögzítetted?
2019. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem tudom honnan van EKG géped mert elég drága.


Másodszor ha nem értesz hozzá akkor egyáltálán miért vetted meg? Ha nem értesz hozzá valószínűleg rosszul is használtad mert az ilyesmit teljesen nyugalmi helyzetben lehet csak használni azaz magadon nem tudod elvégezni úgy hogy pontos eredményeket is mutasson mert mozogsz mikor bekapcsolod stb. Ekkora hülyeséget még nem hallottam

2019. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
J hullám nincs. J pont van. És én sem igazán értem, hogy hogyan készítetted amikor több százezer egy normálisabb készülék.
2019. febr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos (még), de azért tedd fel/ küldd el privátban majd megszakértem.
2019. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!