Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Fejfájás, mi lehet ez?

Hatul a fejem a nyakam faj, mozgatásra is, néha tompan néha nem , mi lehet ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fej, fájás

febr. 7. 09:56  Privát üzenet  

A válasz

Hát ez lehet egy egyszerü nyaki idegbecsipödés, vagy izom letapadás. De lehet agyhártya gyulladás is.

Vagy/voltál beteg? Lázad van?

Az agyhártya gyulladásos nyakfájdalomnál nem tudod az orrodat a térded fele húzni. Nagyon erös nyakmerevség van.

Az idegbecsipödés vagy izom fájdalomnál meg inkább az oldalirányu mozgás rossz.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 7. 10:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem nincs lazam, és oda tudom húzni.

# 2/2Időpont febr. 7. 10:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Beteg vagyok torok fájás, köhögés, láz, orrdugulás, fejfájás, alig hallok. Ez normális az orvos részéről?
Tapasztalatok? Szerintetek jó gyógyszer? Bevállt? IBUMAX 600mg filmtabletta
Mi lehet ennek az okozója?
3 napos magas lázban szenvedtem, a láz elmullott de iszonyúan szédülök lassan 4 napja megállás nélkül, hányinger is kerülget, eszegetni csak pirítost tudok de aztis mértékkel, mitöl lehet ez?
Gluténérzékenység vagy más autoimmun betegség?
Tudnátok tanácsot adni, mert kezdek bele őrülni, abba hogy nem tudom mi a bajom?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!