Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A somasnelle gél-ről valakinek...

A somasnelle gél-ről valakinek vamai véleménye tapasztalata van? Viszér kezelésre elvileg nagyon hatékony.

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 15:50
 1/8 anonim válasza:
100%

Én egy WEB lapon találkoztam vele. A cím így kezdődik: [link] és azt állítja magáról, hogy Magyar Egészségügyi Portál.


Már az gyanús, hogy miért lenne egy Magyar Egészségügyi Portálnak healthinfo7.com a domain neve.


Rákerestem Polyák Henrik professzor nevére, aki a az állítólagos felfedező. Nyoma sincsen.


Somasnelle Gel nevű terméket egyet találtam, az egy karcsúsító krém.

2019. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem is nagy szélhámosság az egész, ha valaki megrendeli a végösszeg a triplája a szövegrészben leírtaknál. Már az is feltűnt, hogy a hozzászólásokban ugyan azok a pofák vannak, akik a szuper talpbetétet ajnározzák, ami 10 perc alatt megszünteti a fájdalmat a test egész részén.
2019. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 satjoz válasza:
Szélhámosság. Nekem most jött meg 28000.- forintért.Amerikai testápoló!!!!!
2019. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 johny85 ***** válasza:
kamu több gyógyszert is reklámoz ez az oldal ami 24órán belül gyúgyit mindent .xd és minden visszaszámlálásig akciós
2019. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez kemény :D köszi a válaszokat!
2019. márc. 4. 12:46
 6/8 anonim válasza:

Most itt találhatóak a csalók

[link]

és elég sok a hasonlóság ezzel

[link]

itt már Polyak Tamás professor :D szomorú

2019. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Atis7gyakori válasza:

Nos Tényleg vicc ez az oldal, de az már nem, hogy mennyi ember bedől nekik sajnos! Felhívtam őket a 061-999-5945 számon, felvettem a beszélgetést, és még ő hivatkozott a személyiségvédelmi törvényre, hogy emiatt van Polyák Tamás professzorról két külön fotó különböző termékeket reklámozva. És még a hölgy volt felháborodva!


[link]


[link]


Lemondtam a rendelést, erre jön egy sms 10 perc múlva a 06-70-717-7281-es számról.

" Ne adja fel a Somasnelle gel termeket a kedveznenyklubban valo reszvetelert! Az ar csokkentetve 15%-kal! Fogadja el, válaszoljon IGEN-t"

Hát én nem válaszoltam semmit! A rendelést elfelejtem tőlük.

Ezt tanulságként írtam ide, más se dőljön be, köszönöm a segítséget a Gyakorikérdések oldalnak is!

2019. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 HakiMaki válasza:

Sziasztok, beteszteltem én is, egy NAGY KAMU az egész! Éppen látszó, kezdődő, alig látszó 2-3 viszerem van, de 1 hónap ezek sem tűntek el- mint ahogy ígérték. Mit szóljanak az igazi viszeresek?!

Igaz már az gyanússá vált a rendelés végén, hogy rá akartak beszélni a nagy csomagra, de minek, amikor 28 nap alatt elmúlik?! Ráadásul később sms-ek jöttek, hogy további rendelés esetén KÉT NAGY CSOMAG CSAK 26400 HUF !!! Ugyan minek, amikor a kicsi is elmulasztja a kétarcú Polyák Tamás szerint! Ráadásul a rendelés is teljesen ingyenes, még a postaktg. is, azért a legutolsó klikkelésnél ki kell fizetni egy plusz, úgynevezett kezelési költséget is, ami éppen a csomagszállítás díja kb. 1500Ft!

A lényeg, hogy egy új átverés az egész, csodák nincsenek.

2019. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!