Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez az ingadozó...

Mitől lehet ez az ingadozó vérnyomás? Többi lent!

Figyelt kérdés

39 éves férfi vagyok. Már több mint 10 éve kezelnek panikbetegkent amit ennyi év után már elég jól viselek.

Mostanában elég sűrűn felugrik a vernyomasom 160/110 körül...

Természetesen voltam szivorvosnal régebben.Tulvagyok a terheléses ekg és szivultrahangon. Nincs semmi eltérés!Ennek ellenére neha sűrű extráim vannak és néha szabálytalanul ver a szívem...

Ez a ki-ki ugró vérnyomás is aggaszt...

Mitől lehetnek ezek .?!



2019. febr. 8. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
A pánikolásod miatt. (Gondolom)
2019. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
időjárás miatt is lehet szerintem. bár nem tudom, hogy a 'mostanában' mit takar pontosan.. nem szoktál sokat stresszelni? gondolom közrejátszhat az is, hogy pánikbeteg vagy. lehet a sok szorongás is képes ilyeneket kihozni belőled, legalábbis belőlem biztosan (nekem is vannak extráim sajnos, és minden bajom van már..). de amúgy próbálj meg ezzel a problémáddal is elmenni kardiológushoz, hátha kapsz rá valami gyógyszert.. tudom, nem nagy segítség, de kitartást.. :)
2019. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyre alacsonyabbra határozzák meg az értékeket, hogy minél több gyógyszertet el tudjanak adni.nekem ha 160 alatt van, le kell feküdnöm mert rosszúl vasgyok. 180-190 környékén semmit nem érzek.
2019. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez most komoly?
2019. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
melyik része? amúgy minden komoly! (utolsó vagyok)
2019. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem én..de 180-190 koruli az már elég gáz...
2019. febr. 24. 06:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szeretném megkérdezni, hogy neked kiderült, hogy mitől ingadozik a vérnyomásod?

2020. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7! nincs olyan, hogy kiderűl! magas vérnyomásnak nincs oka! csak találgatnak az orvosok.az orvostudomány, nem egy egzakt tudomány,mint a matematika! minden embernek más a szervezete,mindenki másképp reagál a kémiai anyagokra! az orvosok csak kisérletezgetnek velünk. #3 & #5 vagyok.
2020. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én azt gyanítom, hogy csak van oka annak....
2020. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!