Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek anorexiás?

Lehetek anorexiás?

Figyelt kérdés
Nagyon kevesett eszek nem szeretek enni mert félek hogy vissza jön vagy rosszul leszek reggelizni sose szoktam csak suliba 8:00-kor. Otthon nagyon kevésért eszek mert már félek attól hogy vissza jön reggelizni ezért nem reggelizek ha valamikor sokat eszek rosszul leszek nagyon és megy a hasam anya azt mondta ez lehet kezdődő anorexia lehetséges? Nem gondolom azt hogy dagat vagyok 180cm magad vagyok 63kg jó ez egy kicsit sok de vékony vagyok nagyon és igy nincs gondom ezzel

2019. febr. 10. 09:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%
180 cmhez a 63 kg nem kicsit sok, hanem a normál legalsó határa, keress fel egy pszichológust, mielőtt nagyobb gond lesz és egy személyi edzőt is!
2019. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Metionin ***** válasza:
100%
Mi az hogy félsz attól hogy visszajön? Szokott hányingered lenni evés után vagy ilyesmi? Ha megy a hasad akkor az lehet valamilyen intolerancia is. Én gyerekkoromban produkáltam hasonló tüneteket, minden étkezés után fájt a hasam és ment is, emiatt egy idő után már utáltam/nem mertem enni. Kiderült hogy a laktózra vagyok érzékeny. Ha nem lennének kellemetlen tüneteid evés után akkor ennél? Mert ha igen akkor ez szervi probléma.
2019. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Igen ennék van amikor nem merek enni és koplalok inkább mert valahogy jobb érzés mint a hasfájás és hasmenés!

Voltam orvosnál de csak gyógy teákat ír fel nem lettem tőle előrébb

2019. febr. 10. 12:50
 4/28 Metionin ***** válasza:
Pedig a szervi bajokat kell kezelni és ha azok elmúlnak, újra tudsz majd enni. Keress egy normális orvost aki elküld kivizsgálásra.
2019. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Gasztroenterológiára menj el!
2019. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#4 vérvételen voltam de semmi nem volt nagyon jó volt minden
2019. febr. 10. 20:58
 7/28 anonim ***** válasza:
De ki küldött vérvételre és milyen adatokat kért? Lehet, hogy nem is vizsgáltak olyasmiket a véredben, amiket kellett volna, hogy kiderüljön, nem vagy-e laktóz- vagy pl. gluténérzékeny.
2019. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, pont ez az hogy a sima vérvétel nem tartalmazza azokat ami ehhez kell. Kérj beutalót a gastróra és onnan majd elküldenek olyan vérvételre ami célzottan az ilyesmiket nézi. Lehet hogy pisi/kaki vizsgálat is kell.
2019. febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Pisi mintát is kértek!

Azt mondták nagyon egészséges vagyok semmi vaj nincs de ezt nem értem 3 hét múlva kell vissza mennem de csak teákat ír fel amitől nem kezdek jobban enni

2019. febr. 12. 06:17
 10/28 A kérdező kommentje:
Vérvételre a házi orvos kert meg az elején amikor mentem azóta 3x-szer voltam de semmi csak teákat ír fel
2019. febr. 12. 06:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!