Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenzas vagyok, kohogok de...

Influenzas vagyok, kohogok de nem jon fel a valadek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
10napja tart ez a betegseg. Mar minden volt laz, hidegrazas, torokfajas meg mindig tart, most 4 naoja nagyon kohogok de folyamatos ingerem van , es ejszaka is kohogok de nemjon fel semmi. Nem konnyebbulok meg. Mar elfaradtam teljesen a kohogestol. A doki semmit sem irt fel, mert azt mondja erre nem hat az antibiotikum. Van valami tippetek mitol lennek jobban? Mert mar kivagyok teljesen. Foleg ez a kohoges a szar.
2019. febr. 10. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed lenne mit felköhögni, csak képtelen vagy rá, használj köptetőt. ACC elég jó, vény nélkül kapható.
2019. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ACC

Próbáld ki,nekem bevált!Jobbulást!

2019. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress masik dokit.
2019. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Háziszer, az elején nem hittem benne, de nagyon jót tett (a vicces az, hogy a háziorvosom ajánlotta!):

Kend be a mellkasodat disznózsírral éjszakára és húzz rá egy ócska pólót, amit nem sajnálsz. Nyugodt éjszakád lesz, reggelre sokkal kevesebbet fogsz köhögni, ha többször bekened, elmúlik a köhögés.

Jobbulást neked, remélem, hogy kipróbálod!

2019. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van köhögéscsillapító is, ha csak száraz köhögés. Eluxirium thymi compositum gyógynövényes köptető,jobb és olcsóbb, mint az ACC. Ez nem köhögtet pluszban, csak akkor ha már az esetleges felrakódott váladék feloldódott.
2019. febr. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!