Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy érintene, ha a háziorvoso...

Hogy érintene, ha a háziorvosod azt mondaná, hogy nem indokolt az erős fájdalmad, miközben te hónapok óta szenvedsz a fájdalomtól?

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
háziorvost váltanék, aki komolyan veszi a problémámat...
2019. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először arra gyanakodnék, hogy nem írom le szavakkal közérthető módon a problémámat, utána nem a háziorvosomhoz fordulnék, hanem egy fájdalom klinikához.
2019. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Külföldön élek, itt a háziorvos simán elmondja, hogy pl a fejfájásodnak semmi fizikai oka nincs, az összes tünet stresszre utal, így hagyd abba a fájdalomcsillapítót és menj fizioterápiára, ahol megtanítanak relaxálni.
2019. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem ez megtörtént. Mikor már harmadszorra mentem vissza, nagy nehezen adott egy beutalót a traumatológiára, ott ugyanezt mondták. Felírtak egy olyan erős fájdalomcsillapítót, amitől azt sem tudtam hol vagyok. 2 évvel később még mindig fájt, de addigra már volt pénzem elmenni egy maszek orvoshoz. Drága volt, de ott legalább normálisan megvizsgáltak, kiderítették, hogy mi a baj, és hogy mit kell vele csinálni.
2019. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, maszekba menj. Én is kínlódok a csípőmmel, a háziorvosomnak eszébe sem jutott szakrendelésre elküldeni, hónapok óta élek gyulladáscsökkentőkön, szart sem ér, de még a szakrendelésen is nyavalyogtak, hogy időpontot kértem, miért oda megyek, őket ajánlották, azért, egy hónappal későbbre kaptam, már ennek is örülni kell, addigra lehet, hogy megint nem fog fájni, de maszek meg drága, legszívesebben oda mennék. Utálok orvoshoz menni.
2019. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!