Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Hogy érintene, ha a háziorvosod azt mondaná, hogy nem indokolt az erős fájdalmad, miközben te hónapok óta szenvedsz a fájdalomtól?

febr. 11. 13:56  Privát üzenet  

A válaszok
háziorvost váltanék, aki komolyan veszi a problémámat...

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 11. 14:05 Privát üzenet
Először arra gyanakodnék, hogy nem írom le szavakkal közérthető módon a problémámat, utána nem a háziorvosomhoz fordulnék, hanem egy fájdalom klinikához.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 11. 14:17 Privát üzenet
Van ilyen. Külföldön élek, itt a háziorvos simán elmondja, hogy pl a fejfájásodnak semmi fizikai oka nincs, az összes tünet stresszre utal, így hagyd abba a fájdalomcsillapítót és menj fizioterápiára, ahol megtanítanak relaxálni.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 11. 14:23 Privát üzenet
Velem ez megtörtént. Mikor már harmadszorra mentem vissza, nagy nehezen adott egy beutalót a traumatológiára, ott ugyanezt mondták. Felírtak egy olyan erős fájdalomcsillapítót, amitől azt sem tudtam hol vagyok. 2 évvel később még mindig fájt, de addigra már volt pénzem elmenni egy maszek orvoshoz. Drága volt, de ott legalább normálisan megvizsgáltak, kiderítették, hogy mi a baj, és hogy mit kell vele csinálni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 11. 14:27 Privát üzenet
Ha van pénzed, maszekba menj. Én is kínlódok a csípőmmel, a háziorvosomnak eszébe sem jutott szakrendelésre elküldeni, hónapok óta élek gyulladáscsökkentőkön, szart sem ér, de még a szakrendelésen is nyavalyogtak, hogy időpontot kértem, miért oda megyek, őket ajánlották, azért, egy hónappal későbbre kaptam, már ennek is örülni kell, addigra lehet, hogy megint nem fog fájni, de maszek meg drága, legszívesebben oda mennék. Utálok orvoshoz menni.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 11. 14:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi miatt szurhat a szivem? 16 éves vagyok és erös hirtelen fájdalmat érzek ha mélyet lélegzem meg ha rendesen is lélegzem akkor is fáj valamennyire emiatt nem tudok gyakorolni.
Elkaptam ezt a hasmenèses vírust ès erős gyomorsav tàrsul hozzá szinte egèsz nap, ami este a legrosszabb. Ma biztos nem tudok dokihoz menni, mèg ki a hàzból sem. Mit tanàcsoltok?
Nagyon elesettnek érzem magam,5 métert sem bírok gyalogolni. A szám percenként kiszárad, és erős keserű ízt érzek. Mitől lehet?
Szerintetek segít a gyógyulásban (pl. influenza), ha az ember teljes erejével arra gondol, hogy milyen jó lesz újra egészségesnek lenni, stb? Ilyen esetben az erős hit segíthet?
Sok vérveszteseg után erős szédülés végtagfeszülés. Mennyire normális ez ilyenkor?
Erős stressz hatására elkezdhet valakinek vérezni az orra?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!