Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek normális dolog ha...

Szerintetek normális dolog ha valaki folyton magában beszél amikor módja van rá?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta hallom ahogy az anyám magában sutyorog. Nem tudom miket beszélhet mert sosem hallom rendesen, de nagyon para.

Amúgy sem volt normális soha. Mindig is egy idegbeteg, agresszív nő volt..

Szerintetek elmebeteg lehet, vagy valami hasonló?

Vagy csak én reagálom túl?



2019. febr. 12. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is gyakran beszélek magamban,gondolkodok
2019. febr. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha állandóan akkor az kicsit fura... Én is szoktam egyébként, de leginkább csak ha valamin felb.a.szom magam pl gondolkodok gondolkodok aztán azt hogy a f.a.szom se azt már van hogy ki is mondom :D persze nem akkor ha van velem valaki csak ha egyedúl vagyok.
2019. febr. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyedül*
2019. febr. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De az más. Úgy én is szoktam.

De ez nagyon furcsa. Folyton beszél titokban mintha valakihez beszélne. Ezért is para😅

2019. febr. 12. 11:55
 5/5 Kattoryory ***** válasza:

Ilyet én is csinálok, folyamatosan nap mint nap elképzelek egy adott helyzetet,

amelyben valakivel beszélek vagy idegesen mondok neki valamit, sokszor ilyenkor az érzelmeim meglátszódnak amelyet az adott beszélgetés kivált, akár buszon vagy ha utcán megyek, ezt tuti mások is kiszúrják hogy képzelt helyzetekben vagyok és amiatt röhögök vagy vágok agresszív fejét épp

Ez amúgy a düh kezelést segíti, illetve egy izgalmas és jó élmény is lehet, mely a valóságban nem történhetne meg, (de azt tudni kell hogy én se vagyok ám százas)

2019. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!