Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomor fekély vagy szorongásom...

Gyomor fekély vagy szorongásom van?

Figyelt kérdés
Sokat nézegettem neten utánna, mi lehet a problémám. Rá tatám a szorongás és egyezik pár tünetem,azaz mindig szaporán veszem a levegőt, kenyszer gondolataim vannak, szapora szivveresem, szédülök reggelente,izomfeszultsegem van.es a legtöbb esetben gyomor panaszai vannak, az is lehet, hogy IBS. A SZorongasrol amr tezstrt is csináltam az interneten én azt dobta ki többszöri új teszt után is, hogy szorongásos vagyok. De rá kerestem a fekely tuneteire is. Éhgyomorral égő gyomortaji fájdalmam van.iskolaban az első két órán. Eszek szünetben és valamivel jobb de akkor meg Emésztés közben a felső testemen jelentkezik más probléma.jellemzo a sokszori gombóc érzés a torokban is,hanyinger,bökkedezés.Nem tudom mikor menjek orvoshoz és hogy melyik betegségről van szó. Mit tegyek?

2019. febr. 12. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség.
2019. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a kényszer gondolatok, cselekedetek?
2019. febr. 12. 20:02
 3/3 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem leirni, hogy koncentralni nem tudok dolgokra és elmerulni bennük. Mindig máson jár az eszem, azon amin nem kéne, esetleg teljesen más dolgokon.
2019. febr. 12. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!