Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » AZ gáz ha 5 fraxiparine 0,4...

AZ gáz ha 5 fraxiparine 0,4 ml véghígító tű közül egyiket sem tudom hasba beadni? Mellékesen 1dobozban ált 2-3selejt, elgörbült tű, és ki.... Úl nem tudom beadni azt a s. -t?

Figyelt kérdés
Kur..a ideg vagyok,mert legalább 30szúrás van a hasamon és piszkosúl ég!
2019. febr. 13. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj nyugodj meg!

Hirtelen nyomd bele a tűt, mert csak az fáj mikor átmegy a bőrön.

Utána higgadtan (lassan) nyomd be. Ne renegjen a kezed. Ha parázol egy kicsit várhatsz is mielőtt benyomod, csak ne kapkodj..

2019. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kereken 1 hónapja szúrom magam napi szinten 1x, Amit utoljára váltottam ki,az elviselhetetlen minőségű,visszasem tudom vinni nicns meg a block a másik meg az ,hogy eltört a lábam. tegnap ugyanez volt, van amikor egyből sikerül,komolyan mint valami narkós úgynéz ki a hasfalam....fertőtenítővel áttörlöm a begyulladt felületet. eddig nagy nehezen nagyjából 80%-ban nem volt a beadásával baj,de a mai nap schokkkolt masszívan. Jah főpoén,hogy ugyhúztam le az egyikről a kupakot,hogy 60Fok-os tűgörbület,pedig nem ütődött meg,vagy ilyenek...vagy gyárihiba,vagy szállításközben sérült meg ebben a frappáns magyar korházi gyógyszertárban.
2019. febr. 13. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs senki akit megkérhetnél?
2019. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs olyan aki betudná,de nem is azzal van a baj,betudom én,csak selejt a termék,és visszase tudom vinni.van mélg kb 21darabnyi....legszívesebben kivágnám a francba az egészet.Sőtt!! Felhívom a háziorvosom,hogy írassa fel másfajtát újra! Hátha azzal nem lesz ilyen gond.
2019. febr. 13. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha bátor vagy vegyél inzulinos fecsit, vagy ilyen drogos rövid tűt (Pesten mondjuk a Csaba utcában, vagy a Fehérvári patika + ban a skálánál)

Ez megúszod darabját 30 Ft ba aztán kiszívod a régi fecsiből a cuccot, és beadod. Csak arra figyelj pöcögtesd ki, és Ne legyen bubis. Persze ha nem sikerül másképp megoldani...

2019. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!