Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mért fogadják el kevesebben...

Mért fogadják el kevesebben Magyarországon az olyan embereket akik betegségük végett pelenkát viselnek?

Figyelt kérdés

Leginkább a fiatalabb férfiak viselik rosszabbul lelkileg az Inkontinenciás állapotukat, és gondolom azért mert nem fogadják el őket az állapotukkal együtt.


Míg egy USA Állampolgárságú házaspár akik California Déli részén élnek, a középkorú férfi érintett nyíltan meri vállalni a felesége támogatásával a Inkontinenciával lévő együtt élését. És evvel együtt is lehet teljesebb éltett élni stb.


Nem piszkálják az állapota végett az országán belül.



2019. febr. 15. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon senkit nem fogadnak el, akinek valamilyen problémája van. Ilyen téren nagyon begyöpösödöttek az emberek. Sőt, akinek valami gondja van, abba még jól belerúgnak kettőt.
2019. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezért van nehezebben barátkoznak és nyílnak meg az inkontinenciával élő emberek, főleg a férfiak közül.
2019. febr. 15. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

ha már pelenka kell, akkor az több, mint sima inkontinencia.


talán azért rémüldöznek némelyek, mert vizuálisan gondolkodnak...és elképzelik, milyen lehet szex közben..


szerintem ilyen egyszerű. amúgy semmi más oka nem lehet. lehet teljes életet élni, mert több százezer ember szenved kisebb-nagyobb fokozatú inkontinenciától. ez pont olyan, mint a prosztatanagyobbodástól kialakult fájdalmas lassú hugyozás, és utáncsöpögés..

..és még van néhány, amiről nem szoktunk beszélni. ezek mind nehezítik a kapcsolatok kialakulását, vagy megtartását.

2019. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Merz szokatlanak tartják.
2019. dec. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem az sem érdekel ha nekem lenne Inkontinens párom mint hogy soha ne legyen nekem az életben.
2019. dec. 28. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!