Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a takonyféleség?

Mi lehet ez a takonyféleség?

Figyelt kérdés

Bocs, ha valakinek undorító egy kicsit, de ez van.

Már az előző télen is végig ezzel kínlódtam, meg ezen a télen is. Nem tűnik annyira veszélyesnek, de nagyon zavaró.

Folyamatosan érzem, hogy van (csak) a jobb orrjáratban mélyen valami, de kifújni nem tudom, mint egy megfázásnál vagy influenzánál, mert annyira bent van. Ha nagy nehezen néha kikínlódom, akkor azt látom, hogy nem a szokásos nyúlós anyag, hanem inkább hígabb kocsonya állagú, szépen egyben marad, domborúan, mint egy vízzel töltött lufi, nem folyik szét. Teljesen víztiszta.

Az orromat nem dugítja el, bár néha kissé hangosan veszem miatta a levegőt.

Mi lehet ez?


2019. febr. 16. 06:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orr-fül-gégészhez, tedd el ami kijött, számolj be a tünetekről és mutasd meg neki.
2019. febr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj orrcseppet, tágítja a járatokat, könnyebb kifújni. Normál orrváladék.
2019. febr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ecseteld az orrod belúlrôl teafaolajjal.
2019. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ez nem normál orrválladék, állagra és "viselkedésre" is nagyon más.

Az orrom rendesen szelel, egész télen nem kapott el semmi ilyen jellegű betegség, amitől eldugult volna. Csak érzem, hogy ott nagyon belül valami van. És már a második télen, folyamatosan.

Én is gondolkodtam orvoshoz menetelen, de mivel annyira nem súlyos, gondoltam, megkérdezem itt, hátha hallott-olvasott már valaki ilyesmiről.

2019. febr. 16. 17:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!