Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet élni úgy hogy hiányzik...

Yugito kérdése:

Lehet élni úgy hogy hiányzik a negyedszíved?

Figyelt kérdés

#betegség #szív #negyedszív
2019. febr. 16. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted?
2019. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm ismerősének elméletileg hiányzik a negyedszíve. Sok dolog bűzlik azzal az emberrel kapcsolatban,és szeretném tudni hogy ilyen létezhet. Azt mondta az ismerősöm hogy ma összeesett, és megműtötték (ha nem műtik meg meghal) majd azt mondja holnap megy haza. Ez teljesen nonsense. Majdnem meghal a csaj és másnap haza engedik? Ugyan.
2019. febr. 16. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked így mondták-e, de a "negyedszív" nem létező dolog. Ha pedig komoly szívműtéten esett volna át az ismerősöd, amit kétlek, valóban nem engednék még ki.
2019. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Az ismerősöm hisz neki de én nem tudom elképzelni hogy csak úgy kiengedjék. Meg ez az egész sztori nonsense..... Köszönöm a válaszokat,sajnos akkor a megérzésem nem csalt vele kapcsolatban ^^
2019. febr. 16. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!