Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a tünetek milyen betegség...

Ezek a tünetek milyen betegségre utalnak?

Figyelt kérdés

1.5 hete érzek nagyon rossz keserű ízt a számban, mintha gyógyszert szopogattam volna el, alig tudok enni olyan hányingerem is van, főleg reggel még a víz is alig megy le ktiudnám hányni ahogy megy le. Fel vagyok sokszor puffadva, teltségérzetem van, szédülök, fejem nagyon sokat fáj, nagyon rossz a közérzetem is, kedvetlen vagyok, rémálmaim vannak elég gyakran ha eltudok egyáltalán aludni, elég sokszor álmatlan is vagyok.

Előzménye a dolognak talán annyi lehet , ha köze van hozzá, hogy évekig szedtem ezeket: Scippa 20mg, Rilex, Anafranil, Rivotril. Kényszerbetegségre, depresszióra. kb 2 hete hagytam őket el, azóta áramütészerű érzést is érzek a fejembe mozdulatoknál főleg, de ez majd állítólag elmúlik nemsokára. 1 hónapja kb. csináltatott a pszichiáter vérképet is velem, akkor a májfunkció eredményem elég rossz lett:

GOT: 53


GPT: 72


Alkalikus foszfatáz: 158


Triglicerid: 0.55


Lehet, hogy a májamnak van baja azért vannak ezeket a tüentek? Szedtem rá Máriatövis kapszulát is. Köszi. 31/F



2019. febr. 19. 10:05
 1/1 Kései Sirató ***** válasza:

A doki mit mond?


Esélyes, hogy összefügg a korábbi gyógyszerekkel, de mindenképpen vele beszéld meg.

2019. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!