Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éhségre jelentkező rosszullét...

Éhségre jelentkező rosszullét (elhomályosult tudat, gyengeség, rossz közérzet, esetleg remegés, szapora pulzus) mi lehet?

Figyelt kérdés
Pár éve voltam kivizsgáláson. Vérvétel, cukorterhelés, inzulinszínteket is néztek, 42 órás éheztetéses vizsgálat. Nem derült ki az ok. De a vércukrom nem alacsony, nem ez az ok. Étkezésnután valamennyivel elmúlik. Napi színten jelentkezik a probléma. Járt már valaki így?

2019. febr. 19. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyél gyakrabban.
2019. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet mindenhol enni és hírtelen jelentkezik így kíszámítani sem.
2019. febr. 19. 14:32
 3/11 Kései Sirató ***** válasza:
Mivel írod, hogy pár éve voltál kivizsgáláson , én a helyedben újra nézetnék egy vérképet. Én alacsony vasra gondolok, nem az volt.
2019. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
De azt írtad, hogy éhségre jelentkezik. Az nem kiszámíthatatlan és nem hirtelen jön. Lehet, hogy nem eszel rendszeresen? Össze-vissza eszel?
2019. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szívgyengeség, vagy pánikbetegség lehet.
2019. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Volt vérvételem nemrég. Nem vagyok vérszegény, minden rendben volt.

Nem eszem össze vissza! Sőt nagyon figyelek a táplálkozasomra. Dietetkiusnál is jártam, aki megdícsert. Nálam az éhségérzet mióta ezek a tünetek vannak hírtelen jelentkezik, egyik pillanatról a másikra. Érzem, hogy kezdek kábulni jönnek a tünetek és pár perc múlva jön az éhség. Egyébként ha fogalmad sincs a dologról nem kötelező hozzászólni unalomból!

2019. febr. 19. 15:51
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem unalomból szóltam hozzá. Azért kérdeztem, mert én nem tudhatom, hogy te hogyan étkezel, és eddig nem írtad le.
2019. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Pánikroham akár lehetne is. Csak az a bökkenő, hogy amíg nem eszem nem múlik el. Ilyen pánikrohamról meg még nem hallottam. A szívbetegsegeknek nincsenek ilyen tünetei. Semmi köze a két dolognak egymáshoz

Egyébként a vasnak sem. Gyerekkoromban voltam súlyosan vérszegény de semmi hasonló tünetem nem volt. Az inkább fáradtságot okoz, sapadt bőrt meg hajhullást, szédelgést.

2019. febr. 19. 16:15
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Hajdinát ettél már? Arra hogyan reagált a szervezeted ? Jelentkeztek ugyanezek a tünetek vagy valami változott tőle, ha igen mi ?

Hány éves vagy ?

2019. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
39. Nem szeretem a hajdinát borzalmas íze van.
2019. febr. 20. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!