Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan akinek ráment a...

Van itt olyan akinek ráment a nátha a fülére és gennyes volt a füle, elég volt az antibiotikum? N/25

Figyelt kérdés
Tegnap mentem orvoshoz mert fájt a torkom meg a fülem. Irt antibiotikumot meg mondta, hogy gennyes a fülem, fülészetre nem küldött. Tegnap is feszül, fáj a fülem meg tompábban hallok, de ma még rosszabb. Kértem időpontot a fül-orr-gégészetre, de csak március 5re kaptam időpontot. Nagyon rossz, feszül folyamatosan. Ospamoxot kaptam, az van beleirva, hogy fülgyulladásra is jó. De anyum azt mondta, hogy ilyenkor felszokták szúrni ha gennyes. Nagyon nem törődő a háziorvos, gyorsan lerázott félek, hogy anyumnak lesz igaza.

#fül #fülgyulladás #Ospamox #fűlfájdalom #gennyes fül
2019. febr. 21. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Manapság már ritkán szúrnak, de ha igen, akkor már komoly a gyúlladás.

Szedd a bogyót.

2019. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Honnan tudja, hogy gennyes, ha nem voltál fülészeten? Talán az antibiotikum segíteni fog.
2019. febr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Belenézett a fülembe
2019. febr. 21. 20:11
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Aha, na ez a vicces....
2019. febr. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!