Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jó alvásban segített valakinek...

Jó alvásban segített valakinek okoskarkötő javaslatai? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Több évtizede szenvedek krónikus fáradtságtól... Vettem egy okoskarkötőt, amely az első éjszaka után közölte, hogy "jobban aludtam, mint a felhasználók 99%-a... Nem tudom, van -e értelme folytatni...

Alvásvizsgálaton is voltam, nem tudtak segíteni, mindent kipróbáltam, vénynélküli és vényes gyógyszereket, sok könyvet elolvastam.



2019. febr. 23. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pénzkidobás. Amúgy hiába írja, hogy jobban aludtál, mint a felhasználók x százaléka, ha még mindig sz arul alszol.
2019. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam, egy próbát megér, nem tudom "milyen fejlettek a szenzorok", mondjuk azt képtelen detektálni, hogy mély alvásból hányszor ébredtem fel, mivel agyhullámok mérésére képtelen.
2019. febr. 23. 16:36
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Az mozgásokat érzékel, esetleg az alvás idejét.

Felesleges erre használni, bár megértem, hogy ezen javítani akarsz az alvásodon, de semmit sem ér.

Inkább tarts be néhány szabályt elalvás előtt.

Pl. ne igyál előtte fél órával, ne egyél előtte 2 órával, ne legyen a szobában túl meleg, az eddigiekhez képest próbálj meg mindig fél órával előtt lefeküdni.

2019. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
*fél órával előbb
2019. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezeket mind ismerem sajnos semmi sem segít.

3 órától 5 óráig ébren feküdtem, mire alváshoz azt is hozzászámolta és "jobban aludtam, mint felhasználók 99%-a"...

2019. febr. 26. 00:52
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ehhez nem tudok mit hozzátenni, csak azt, hogy ennyit ér ez a funkció....
2019. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Fölösleges. Inkább a neten keresd
2022. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy középkategóriás MI watch Xiaomi órám van közel 3éve. Elég jónak tartom mind az órát,mind a hozzátartozó appot. A kiértékelése teljesen megfelel a szubjektív tapasztalatainak.

Láttam már olcsó,gagyi órát, karkötőt de azok tényleg semmire nem jók.

jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!