Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenzás lettem. Nincs...

Influenzás lettem. Nincs kedvem enni, mit tegyek? Menjek dokihoz hétfőn?

Figyelt kérdés

Csütörtök óta influenzás vagyok. Bementem attól függetlenül suliba, mert azt gondoltam, hogy meggyógyulok. Aznap este 39°C-t mutatott a mérő. Másnap reggel nem fájt a fejem, emiatt el is mentem, de estére megint visszaesett, de akkor már 39.6°C-ra. Ma elmentem Orvosi Ügyeletre, ahol kaptam egy Leletet, meg felírtak gyógyszereket. Ha hétfőre jobban leszek, mennem kell dokihoz? Magas lázam van, ma reggel kihánytam a teát is, valahogyan semmi étvágyam sincsen. Hasam sem korog. Nulla íze van bárminek is. Izületi fájdalmaim is vannak. Cs-P iszonyatosan égett a szemem. Fűtőtestnek éreztem magam. Köhögök is, torkom nem fáj. Orromat fújom. Ha nem eszek, vagy iszok akkor lesz valami következménye? Az ügyeletes azt mondta,hogy akár 2 hétre is kaphatok igazolást de az hosszú idő. És ha meggyógyulok hétfőre?

Várom a válaszaitokat!



2019. febr. 23. 16:52
 1/6 A kérdező kommentje:
17/Fp
2019. febr. 23. 17:00
 2/6 A kérdező kommentje:
17/F*
2019. febr. 23. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy hétfőre meggyógyulsz. Nem véletlenül mondtak két hetet. Ha nincs még igazolásod, jobb ha elmégy hétfőn orvoshoz.

Valami kímélő kaját egyél azért, de a folyadék nagyon fontos! Kortyonként igyál, hogy ne jöjjön ki rögtön.

2019. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is csütörtök óta vagyok beteg, szinte ugyanez, csak hála az égnek láz nélkül!


Persze, hogy menj el orvoshoz, és ne menj suliba! Ne fertőzz meg másokat. Gyógyulgass otthon, pihenj sokat. Jobbulást :)

2019. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha hétfőn kutyabajom? Igen megpróbálok inni. Most ettem narancsot.
2019. febr. 23. 18:54
 6/6 anonim válasza:

Te isnugyanakkora stréber vagy mint anyám?? Ekkora lázzal ne menj suliba! Plusz neked legalább megengedik...



Nálam tudod mi van?? Bezavarnak 40 fojos lázzal is, mert "én vagyok az oka, hogy lebetegszem, mert nem akarok iskolába menni" plusz anyám hozza haza állandóan a betegségeket..

2019. febr. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!