Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért jó néhány szülőnek...

Miért jó néhány szülőnek betegen is bezavarni a gyereket, mondván "nem akar iskolába menni"?

Figyelt kérdés

És nem, sosem lógtam, lehetőségem se volt... Mindig menni kellett... Ha véletlenül annyira rosszul voltam, vagy hazaküldtek, akkor is én voltam a szar... Meg úgy tettek veled és olyan bűntudatot csináltak... A vilég legnagyobb bűne volt, bármire, tönkretenni, mindere képesek voltak, mert lebetegedtél. Az nem számított, hogy tőle kaptad elmmondjuk...


De felnóttkémtbis ez ment. De ott megtehetted, hogy leülsz/lefekszel valahova és nem mész be, vagy tömtem magamba a gyógyszereket és legtöbbször az utóbbi...


2019. febr. 25. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Leginkább azért, mert 10-ből 9 gyerek valóban "nem akar iskolába menni" és abból a 9-ből 5 akár szimulálni is képes ennek érdekében.
2019. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát de én pont nem... Ha már annyira betegen beküldtem, hogy a tanár küldött haza, akkor is én voltam az oka... Szószerint könyörögni kellett, de akkor is úgy tettek, hogy megbántad, hogyegszülettél, konkrétan kicsináltak... Meg is mondta egyszer üvöltve, semki sem szent... Oké, hogy általánosban, de eljátszották ezt gimiben, plusz egyetemen is... Én marha, em húztam el otthonról, ha tudtam, hogy ezt teszik...


Sosem értettem, hogy mást nem hogy nem bábtanak, ha beteg, hanem kedvesek is vele... Meg 20 évesen ne apám döntse el, hogy rosszul vagyok... Már általánosban is durva...


Ja utána az lett a heppjük egy ideig, hogy "bolond" vagyok, akárhányszor lebetegedtem, ami elég sokszor volt, mert anyám folyton hazahpzott valamit, és lemegyógyintézetbe kellene vinni.... Ez teljesen komoly.


Plusz kitűnő tanuló voltam, ezt az emebrtelen szigort mindenben, senki nem érdemelte volna... Pont ezért nem értem, minek maradtam itthon 18 után... Ez brutál....



Mikor fogorvoshoz mentem, képes volt apám 200 km-ert autózni egy délelőtt át a másik városba, csakhogy ne "hijjányozzak".



Ez annyira beteg.

2019. febr. 26. 04:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nem unod még?
2019. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!