Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kényszeres beteg vagyok, ez...

Kényszeres beteg vagyok, ez milyen betegség pontosan, nem tudom figyelni órákon stb?

Figyelt kérdés

Kényszeres beteg vagyok.

Elofurdulnak mindig nálam kenyszergondolatok, kenyszercselekedetek.

Reggelente nem tudok enni stb alig megy le a torkomon de 500szor ellenőrzöm betetteme mindent a táskába és hogy minden megvan-e.

Nem tudok figyelni órákon mindig eltajolodok stb.

A szüleim azt mondják és a volt(5-8)as tanáraim első tanuló lehetnek de mindig közepén voltam. Sosem tudok nyugodtan egy dologra összpontosítani ha tanulok sem,mivel mason is jár az eszem.

Ez milyen betegség pontosabban? Ocd tünetei meg figyelemzavar stb.



2019. febr. 25. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Kényszerbetegségnek tűnik, igen. Viszont itt hiába mondunk neked ilyeneket, nem szakvélemény. Valamennyire tudod magadnak kontrollálni, de segítség nélkül sosem fogsz megszabadulni tőle (nagyon nagy valószínűséggel). Az már egy plusz pont, hogy felismerted, hogy gond van. Minél fiatalabb vagy és minél hamarabb kezelik ezt neked, annál jobb.
2019. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.:))

És még azt elfelejtettem hozzá tenni hogy túl mozgasos is vagyok egy helyben sokat nem tudok ülni, egy pózban maradni mozgolodom, azt érzem, hogy néznek.

Csináltam szorongás tesztet és az is kimutatta, hogy nagyon szorongásos vagyok.

2019. febr. 25. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ocd, de kezelhető. Szívesen segítek, ha szeretnéd! :-)
2019. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!