Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig tarthat még ez a vírus?

Meddig tarthat még ez a vírus?

Figyelt kérdés
Múlt hét hétfőn de inkább vasárnap gyomorfájással kezdődött és elég gyenge voltam ez kb 2 napig tartott majd ahogy jött el is múlt magától hányás-hasmenés nélkül. 2 napig teljesen jól voltam majd csütörtök éjjel arra keltem , hogy iszonyatosan fáj a gyomrom hánytam is. A csütörtököt végig szenvedtem lázzal gyomorgörcsökkel hidegrázással de péntekre már egész jól voltam azon kívül , hogy a hasam fájdogált és diszkomfort érzésem volt . Szombat vasárnap teljesen jól voltam , majd tegnap hajnalban arra keltem , hogy bugyog a hasam a gyomrom és nagyon erős vizes hasmenésem lett . Vagy 20x kellett kirohannom visszajött a gyomorfájás és a gyengeség. Ma megint sokkal jobban vagyok .. normális ez , hogy ilyen hullámokban jön ki a fertőzés? Az egész családon átment de mindenki 1-2 nap alatt túl volt rajta kivéve a kisfiamat akinek 10 napig ment a hasa . Meddig tarthat ez még? Aki mostanában átesett rajta nekik meddig tartott? Dokinál voltam a diétán és probiotikumon kívül mást nem ajánlott. Enterolt és bolust szedek tegnap óta.
2019. febr. 26. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
A Bólus fog segíteni rajtad. Máskor ha ilyen tünet jelentkezik, időben vedd be. Ebben van egy kis fertőtlenítő hatású szer is.
2019. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!