Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség/roham, folytatól...

Dramin88 kérdése:

Pánikbetegség/roham, folytatólagos tünetei?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy valószínűleg pánikbeteg lettem, de olyan kérdésem lenn, hogy egy héttel az első roham után, már többször is elkezdődött, és folyton érzem, hogy valami fáj a mellkasomban, és hogy néha ahogy hallom a szívverésem, egyszer csak egy kimarad (természetesen semmi baja a szivemnek, az agyam generálja), és elindulna egy roham ettől.

+nem merek aludni, mert tegnap este arra keltem, hogy azthittem meghalok, és egy furcsa undorító íz volt a számban, de kb 5 perc mulva, el is tűnt.


köszönöm a választ! :)



2019. febr. 26. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire? Nem tettél fel kérdést. A tünetedet leírtad. Az én kérdésem csak az, hogy mért nem mentél már el pszichológushoz. Az undorító íz a feljövő gyomorsav lehetett.
2019. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Gondoltam, hogy inkább privátba írom le. :)

Én is átéltem ezeket, tudom milyen érzés. A pánikroham bármi féle ingerre reagálhat, pl hogy ha csak rágondolsz, hogy rosszul leszel stb. Én is ezen megyek keresztül most is, csak orvoshoz járok, hogy kivizsgáltassam magam hogy megnyugodjak. :) Fontos, hogy szakemberrel is beszélgess egy kicsit, én is tervezek menni és a lényeg, hogy merj segítséget kérni :) Tudom ajánlani a citromfű teát, megnyugtat, este lefekvés előtt is igyál meg egy bögrével és jobban fogsz aludni. Velem is megtörtént ugyan ez ami nálad tegnap este. Nem mertem visszaaludni utána, még megmozdulni sem, de már ezt nem tapasztalom.

Beszélgess azokkal, akikben megbízol, mond el mit érzel, hidd el jobb lesz ;) Persze, ha gondolod beszélgethetünk.

2019. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos! Itt kezdj. Én is így voltam, mint ahogy te, de a dokim szépen kivizsgáltatott, adott nyugtatót, beutalt pszichiáterhez. Azóta elfelejtettem azt is, hogy ilyen van...hidd el, ez az útja.
2019. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sok segítség!
2019. febr. 26. 20:07
 5/5 CsAnita23 válasza:
Èn is pànikbeteg vagyok... :(
2019. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!