Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arra lettem figyelmes, hogy...

Arra lettem figyelmes, hogy zavarosan beszélek, alig tudom kifejezni magam. Miért lehet ez? 24 éves vagyok és Férfi.

Figyelt kérdés
A munkatársaknak nem tudom elmagyarázni hogy mit is akarok.

2019. febr. 26. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem volt, és súlyos, akkor agyi problémára utalhat. Menj el orvoshoz kísérettel!
2019. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatos vagy csak alkalmanként jön elő? Nekem migréntől volt ilyen, de én olvasni sem tudtam. Ami fura, hogy a fejem csak azután fájdult meg, hogy ezek a tünetek elmúltak.
2019. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szedj vitaminokat, pörgesd fel az agyad. Az agy nem romlik el a véglegesen ennyi idős korban, szóval vagy a táplálkozásod/vitamin-beviteled nem megfelelő, vagy nem iszol eleget. Ezen kívül persze lehet, hogy nem alszod ki magad, vagy tele van a fejed mindennel, amik miatt szétszórt vagy.
2019. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Először menj el orvoshoz és azután szedj akármit is. Akár szervi, akár nem szervi oka van, kezelni kell és ezt nem lehet orvosilag figyelmen kívül hagyni, ez lehet agyvérzés oka is, fertőzés, depresszió, stressz is akár.
2019. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!