Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj éjjelente?

Mitől fáj éjjelente?

Figyelt kérdés

Január óta minden éjjel fáj a torkom voltam vele orvosnál, az orvos azon kívül, hogy keveset iszok nem lát 'betegséget'


Elkezdem többet inni megvan bőven a 3liter, de éjjel 2_3fele arra kelek,hogy folyik az orrom és fáj a torkom mint aki megfázott

1-2napot várok ha nem érzek változást megyek az orvoshoz, de az orvos nem lát semmit


Január óta minden éjjel ezt érzem

Teázok, doritricint veszek be, torokcukorkákat egész nap semmi bajom éjjel újra

Már ez megy 1 hónapja

Mitől fájhat a torkom


Mi az ami segítene



2019. febr. 28. 02:57
 1/4 A kérdező kommentje:

A levegővel nincs probléma

Nem száraz van párologtatom

2019. febr. 28. 03:01
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam tavaly, mint kiderült, refluxos vagyok, és az okozta a tüneteket. Protonpumpa gátló gyógyszer alkalmazását követően szépen el is múltak ezek.

Azért gondolnék erre, mert mint írod, a tünetek éjszaka jelennek meg, amikor is a fekvés folyamán a gyomorsav vissza tud áramlani a nyelőcsőbe.

Nyilván ezt csak egy eshetőségként írom, az orvoshoz mindenképpen menj el!

2019. febr. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltak hasonló problémáim. Szakorvos sem talált semmit. Cetirizin tablettát javasolt (allergia gyógyszer, vény nélkül kapható). Egy idő után elmúltak a panaszok, annak ellenére, hogy az allergia teszt sem mutatott ki allergiát.
2019. febr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem

Köszönöm a válaszokat

2019. febr. 28. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!