Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak, ha náthás...

Mit csináljak, ha náthás vagyok, de annyira, hogy nem tudok mozogni? Mit vegyek?

Figyelt kérdés

Magas lázam volt egész éjszaka, fél percenként fújom az orrom... Plusz annyira fáj a torkom, hogy nem bírom, de a fájdalomcsillapító sem használ...


Viszont a legrosszabb, hogy olyan izomfájdalmaim vannK, úgy fáj a hátam, hogy nem tudok mozogni. Már 2 perc séta is nehezemre esik, nem vicc...


Suliban vagyok és ne írjátok, hogy menjek haza, mert agyonvernek, szószerint, apámnak ez a mániája, hogyha megdöglesz, akkor is mész, vagy megbánod, hogy a világra jöttél...


2019. febr. 28. 08:22
 1/9 A kérdező kommentje:
És amúgy kedden éjjel kezdődött, aznap még semmi bajom nem volt. Majd megébredtem és ez van... Tegnap még nem fújtam az orrom, ma az is...
2019. febr. 28. 08:27
 2/9 anonim ***** válasza:

Iskolaorvoshoz menj.

Hátfájás - én úgy tudom laikusként - influenza és hasonló betegségeknél szokott lenni.

2019. febr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bizony, iskola vagy háziorvos. Benyelsz egy tüdőgyulladást az influenza mellé akkor két hétig otthon fekszel, ha tetszik apukádnak, ha nem. De a leírtakból eléggé látszik rajtad, szóval lehet valamelyik tanár elküld, hisz így fertőzöd a többieket.
2019. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Láz miatt fájnak az izmok,végtagok..1 erős megfázás,vírusis okozhatja... azt mondjuk nehezen hiszem,h ha látja h tényleg beteg vagy ,h agyonvernek ezért.


Vagy csak megint egy sajnáltatós kérdések egyike......

2019. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja és ha tényleg arról van szó, hogy betegen is bezavarnak iskolába és ha haza mersz menni, veréssel fenyegetnek, akkor mondd el ezt a tényt is az orvosnak.

Egyébként túl sok mostanában a kísértetiesen hasonló jellegű kérdés.

2019. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Napi 5-6 átlagosan nagy gerezd (vagy ennek megfelelő mennyiségű) fokhagyma elfogyasztása erősen javasolt.

Én paradicsomszószba szoktam beledarálni/reszelni/turmixolni. Úgy egész elviselhető az íze.


Valamint a patikában lehet kapni mentolkristályt. Ebből néhány kristálydarabot (gyűszűnyit) kell forró vízbe tenni és azt inhalálni. Vagy egy szűk helységbe menni és ott penetráns mentol szagot létrehozni ugyanígy és azt belélegezni. Fertőtleníti a légutakat és a szoba levegőjét is így a családtagok nehezebben fogják elkapni tőled.


Amúgy valószínűleg vírus egy kis bakteriális felülfertőzéssel. Orvos remélem látta...

2019. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy tanár nénit nem zavarja hogy lefertőzöd az egész osztályt? Beszéljen ő a szüleiddel!
2019. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kibírtam... Vettem egy rakat gyógyszert, nemsokára megyek haza... Minden elképzelhetó szemétségre képesek a "hijjjánzás" miatt, ahhoz képest a betegség semmi...
2019. febr. 28. 11:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem és miért nem kérsz segítséget valakitől, ha ez a helyzet?
2019. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!